€ 1500-1600/mc netto

Od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech przy pakowaniu leków bez języka 2018 Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 10 maja 2018 04:27

Oferta pracy w Niemczech do podjęcia od zaraz przy pakowaniu leków. Zatrudnienie tymczasowe 2018 w Berlinie dla osób bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia. Umowa podpisana zostanie na okres 6 miesięcy.

Stanowisko: Pakowacz leków

Wakaty: 7

Termin: od zaraz

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Pensja: 1500 do 1600 euro netto miesięcznie

Opis stanowiska pracy:

  • praca w szybkim tempie wymagająca zdolności manualnych, polegająca na przepakowaniu leków w nowe opakowania wraz z dołączeniem ulotki w języku niemieckim

Oczekiwania:

  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • zdolności manualne
  • sumienne wypełnianie obowiązków
  • mile widziane doświadczenie oraz znajomości języka niemieckiego
  • gotowość do przyjechania swoim autem będzie dodatkowym atutem
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz w Niemczech
  • samodzielność

Zapewniamy:

  • pracę na okres połowy roku
  • zamieszkanie zorganizowane za darmo na miejscu w 2-3 osobowych pokojach
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę na 6 miesięcy
  • możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia
  • pracodawca oferuje rzetelne wdrożenie w obowiązki

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o wysłanie zgłoszenia mailowo, na adres:

  • Beschaftigung@germanymail.com z dopiskiem w nagłówku: „Pakowanie leków, Berlin”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-pakowanie-lekow-od-zaraz-berlin/

ID ogłoszenia: 7085af33df3b8739

9 komentarzy na “Od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech przy pakowaniu leków bez języka 2018 Berlin”

  1. Nikola9090 na 11 maja 2018 @ 10:07

    Jestem zainteresowana ofertą pracy proszę o kontakt 669300499. Lub nikola9090@op.pl 🙂 pozdrawiam

  2. Kamil i Kinga na 11 maja 2018 @ 12:43

    Witam można prosić o kontakt telefoniczny 607966973.

  3. Witam. Jestem zainteresowany daną ofertą pracy. Posiadam własny transport do pracy.Jestem zdecydowany do współpracy. Jeżeli oferta jest aktualna to proszę o kontakt na tel: +48663690624. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

    Z poważaniem Artur Przysiężny

  4. Maciej351 na 15 maja 2018 @ 19:31

    Jestem zainteresowany ofertą pracy. Numer kontaktowy 511405947

  5. Robert5691 na 16 maja 2018 @ 15:57

    Dzień dobry. Jestem zainteresowany podjęciem w/w pracy. Jeśli jest to aktualna oferta, proszę o kontakt na nr +48 502189109. Pozdrawiam. Robert

  6. martawoj na 16 maja 2018 @ 17:19

    Witam,
    jestem zainteresowana ofertą pracy proszę o kontakt 667 888 887
    dziękuję i pozdrawiam

  7. Witam. Jestem zainteresowana.

  8. zygmunttatianka na 18 maja 2018 @ 21:57

    Witam serdecznie. Jestem zainteresowany Państwa ofertą wraz ze żoną. Posiadam swój transport oraz prawa jazdy kategorii B.

  9. nowakamil na 22 maja 2018 @ 16:34

    Witam, razem z dziewczyną jesteśmy zainteresowani ofertą pracy proszę o kontakt 577489175 mail: nowakamil99@o2.pl