€ 9,50 euro brutto/h + zakwaterowanie

Od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech przy pakowaniu na produkcji Hannover

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hannover
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 1 kwietnia 2016 02:19

Aktualnie poszukujemy pracowników na produkcję przy pakowaniu produktów. Ogłoszenie pracy w Niemczech do podjęcia od zaraz w okolicach Hannoveru z zakwaterowaniem zapewnionym bezpłatnie.

Stanowisko: Pakowacz na produkcji

Lokalizacja: Hannover, Niemcy

Rozpoczęcie: od zaraz

Wynagrodzenie: 9,50 euro brutto na godzinę

Opis stanowiska pracy:

  • monotonna praca produkcyjna w szybkim tempie, polegająca na pakowaniu produktów
  • przygotowywanie artykułów do wysyłki

Wymagania:

  • konieczne jest posiadanie doświadczenia w pracy na produkcji
  • umiejętność porozumiewania się za pomocą języka niemieckiego w stopniu podstawowym
  • dobra kondycja
  • dyspozycyjność od zaraz
  • zręczność
  • umiejętność pracy w szybkim tempie

Zapewniamy:

  • bezpłatne zakwaterowanie na miejscu
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzinowym, ok. 40-50 godzin pracy tygodniowo
  • pomoc przed wyjazdem oraz wsparcie w trakcie zatrudnienia
  • płatny urlop
  • zatrudnienie na podstawie delegowania transgranicznego
  • pierwszy dzień pracy będzie dniem próbnym

Aplikacja:
Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie zgłoszenia poprzez poniższą stronę:

ID ogłoszenia: 3556fdbae42d518