€ 15/h

Od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech przy sprzątaniu biur Stuttgart lipiec 2018

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 19 lipca 2018 05:33
  • Wygasa: 11 dni, 19 godzin

Aktualnie poszukujemy osób do sprzątania biur w Stuttgarcie od lipca 2018. Ogłoszenie atrakcyjnej pracy w Niemczech od zaraz z podstawową znajomością języka i doświadczenia.

Rozpoczęcie zatrudnienia: praca od zaraz – wyjazd jeszcze w lipcu 2018

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Lokalizacja: Stuttgart, Niemcy

Stawka godzinowa: 15 euro na godzinę pracy brutto

Obowiązki:

  • praca w stałych godzinach od 10 do 18 przy kompleksowym sprzątaniu biur
  • wykonywanie typowych zadań na tym stanowisku – zbieranie brudnych szklanek, przecieranie biurek, mycie toalet, sprzątanie pokoi spotkań, gabinetów itp.

Oczekiwania:

  • skrupulatność, sumienność
  • czynne prawo jazdy kat.B
  • brak uzależnień
  • dyspozycyjność od zaraz na okres przynajmniej 3 miesięcy
  • przykładanie się do zadań powierzonych
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w podobnej pracy i posiadanie referencji
  • sumienność
  • dobra sprawność

Zapewniamy:

  • opieka polskojęzycznego rezdyenta
  • zatrudnienie na podstawie 3 miesięcznej umowy próbnej na warunkach niemieckich
  • pomoc w zorganizowaniu odpłatnego zakwaterowania na miejscu
  • wsparcie przy sprawach urzędowych

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do przesyłania zgłoszeń mailowo z załączeniem aktualnego CV na adres:

  • neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: sprzątanie biur Stuttgart/07/2018

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-niemczech-od-zaraz-sprzatanie-biur-stuttgart-od-lipca-2018/

ID ogłoszenia: 5945b4fa4e320dca

1 odpowiedź na “Od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech przy sprzątaniu biur Stuttgart lipiec 2018”

  1. EwaKozlowska na 28 lipca 2018 @ 22:34

    Jestem zainteresowana oferta pracy proszę o kontakt 501385447

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.