€ 12 euro/h brutto

Od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech sprzątanie autobusów bez języka Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 9 stycznia 2017 03:49

Szukamy chętnych bez znajomości języka do podjęcia pracy w Niemczech przy sprzątaniu autobusów i tramwajów w zajezdni ze Stuttgartu. Zatrudnienie od zaraz z zakwaterowaniem zapewnionym odpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Personel sprzątający
Miejsce zatrudnienia: Stuttgart, Niemcy
Stawka godzinowa: 12 euro brutto
Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • praca na zmianie nocnej, polegająca na sprzątaniu autobusów i tramwajów w zajezdni ulokowanej w Stuttgarcie
  • pracownik odpowiedzialny będzie za odkurzanie wnętrz, pranie tapicerki jeżeli będzie taka konieczność, mycie szyb od wewnątrz, odkażanie poręczy, itp.

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • pracowitość
  • motywacja do osiągania wyznaczonych celów
  • umiejętność bezkonfliktowej pracy w grupie

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy niemieckiej do podjęcia od zaraz
  • pracę na pełny etat
  • dla chętnych możliwość wypracowywania nadgodzin
  • na miejscu pracodawca zapewnia zamieszkanie odpłatne w cenie od 150 do 250 euro miesięcznie – cena zależna od standardu

Aplikacja:

Osoby, które zainteresowała powyższa oferta i jednocześnie spełniające nasze wymagania prosimy o przysłanie zgłoszenia (najlepiej w j. niemieckim) wraz ze zdjęciem na podany poniżej adres.

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: sprzatanieautobusow01/17

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende-arbeit@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

ID ogłoszenia: 4425872b8334dd96

2 Odpowiedzi na “Od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech sprzątanie autobusów bez języka Stuttgart”

  1. witam jestem zainteresowany ofertą proszę o kontakt 606412786 lub markboys@onet.pl

  2. krzysiek2017 na 19 stycznia 2017 @ 13:19

    Witam jestem zainteresowany bardzo ta oferta pracy mam doswiadczenie w sprzataniu na magazynach biurach itp 784533016 to moj kontakt pozdrawiam Krzysiek