€ 14,50 euro brutto/h

Od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech sprzątanie na lotnisku Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 12 października 2017 05:01

Poszukujemy sprzątaczek z podstawową znajomością języka do pracy w Niemczech przy sprzątaniu terminala. Od zaraz zatrudnienie na lotnisku w Monachium dla Polaków.

Stanowisko: Personel sprzątający

Miejscowość: Monachium, Niemcy

Stawka godzinowa: 14,50 euro brutto na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za wykonywanie zadań fizycznych, polegających na całościowym sprzątaniu powierzchni terminala na lotnisku w Monachium. Poszczególne zadania, polegać będą na sprzątaniu toalet, myciu podłóg, uzupełnianiu środków higienicznych, podlewaniu kwiatów itp.

Oczekiwania:

  • ścisłe przestrzeganie wytycznych obowiązujących na lotnisku
  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego zaświadczenie o niekaralności
  • miła aparycja
  • wysoka kultura osobista

Zapewniamy:

  • niemiecką umowę o pracę podpisaną bezpośrednio z pracodawcą
  • wsparcie przy zaaklimatyzowaniu się na miejscu oraz w szukania kwatery do wynajęcia
  • dostępność od zaraz
  • przejrzyste warunki zatrudnienia i możliwość podjęcia długotrwałej współpracy

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o przesłanie zgłoszenia z załączeniem CV, na adres:

  • einfachlosungen-cv@germanymail.com z dopiskiem: „Sprzątanie na lotnisku, imię i nazwisko”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-niemczech-od-zaraz-na-lotnisku-przy-sprzataniu-monachium/

ID ogłoszenia: 2759de7f02cfb35

1 odpowiedź na “Od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech sprzątanie na lotnisku Monachium”

  1. Jestem zainteresowana pracą mimo osiągnięcia wieku 60 lat z dobrym zdrowiem, kondycją fizyczna i psychiczną oraz duchem sporo młodszym, język komunikatywny, prawo jazdy kat.B oraz możliwość wyjazdu w najblizszym czasie, pobieram rentę rodzinną.
    W przypadku braku dyskwalifikacji mojej osoby proszę o kontakt e-mail:krysia24-57@o2.pl