€ od 10,50 euro brutto/h

Od zaraz aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech sprzątanie biur Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 21 lipca 2016 01:26

Atrakcyjna oferta pracy w Niemczech dla osób z podstawową znajomością języka przy sprzątaniu powierzchni biurowych. Ogłoszenie z Monachium do podjęcia od zaraz.

Stanowisko: Sprzątacz/sprzątaczka powierzchni biurowych

Miejsce zatrudnienia: Monachium, Niemcy

Zarobki: 10,50 euro brutto na godzinę, zmiana nocna będzie płatna 12,50 euro brutto na godzinę

Rozpoczęcie: od zaraz

Opis zadań:

  • praca w systemie trójzmianowym – obowiązują 2 zmiany dzienne oraz 1 nocna
  • osoba zatrudniona zajmuje się sprzątaniem biur ręcznie oraz mechanicznie
  • zadania wykonywane będą z użyciem profesjonalnej chemii
  • obowiązki polegają między innymi na: sprzątaniu toalet, pokoi socjalnych, sal konferencyjnych, wycieranie kurzy, mycie podłóg, itp

Oczekiwania:

  • znajomość języka niemieckiego w stopniu podstawowym
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • chęć rozwoju
  • wysoka kultura osobista
  • duża dyskrecja i umiejętność utrzymywania dobrych stosunków
  • dyspozycyjność od zaraz
  • uczciwość
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności do wglądu

Zapewniamy:

  • wsparcie przy zorganizowaniu taniego zamieszkania
  • wdrożenie w obowiązki
  • uniform służbowy
  • stabilne warunki współpracy
  • samodzielne stanowisko
  • pomoc w procesie rekrutacyjnym oraz tłumaczenie i przygotowywanie dokumentów

Aplikacja:
Osoby, które zainteresowała powyższa oferta i jednocześnie spełniające nasze wymagania prosimy o przysłanie zgłoszenia (najlepiej w j. niemieckim) wraz ze zdjęciem na podany poniżej adres.
W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: sprzatanie-biur7/16

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

ID ogłoszenia: 892578f952be880c