€ do uzgodnienia

Od zaraz ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech bez języka zbiory owoców 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 25 czerwca 2020 03:39

Oferta sezonowej pracy w Niemczech aktualna od zaraz przy zbiorach malin, truskawek i czereśni. Zatrudnienie 2020 dla Polaków bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbioru owoców miękkich

Miejsce: Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Pensja: do ustalenia, na podstawie stawki godzinowej

Opis stanowiska pracy:

  • praca polowa przy zbiorach malin, truskawek, czereśni

Oczekiwania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy sezonowej
  • wysoka sprawność fizyczna

Zapewniamy:

  • zatrudnienie zarówno dla kobiet jak i mężczyzn
  • na miejscu pracodawca zapewnia zakwaterowanie oraz wyżywienie
  • przejazd z Polski do Niemiec
  • dobre zarobki naliczane na podstawie uczciwej stawki godzinowej
  • pracę zespołową z dużą grupą Polaków

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o kontakt telefoniczny, pod numerem:

  • 606 675 028

Prosimy dzwonić – wiadomości sms będą ignorowane.

źródło: www.olx.pl/oferta/niemcy-praca-sezonowa-przy-zbiorach-owocow-CID4-IDFdR6t.html

ID ogłoszenia: 8365eedca7e5d2ce