€ 1860/mc brutto

Od zaraz pakowanie ciastek bez znajomości języka praca w Niemczech 2019, Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Düsseldorf
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 1 kwietnia 2019 05:13

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech bez znajomości języka na stanowisku pakowacza. Od zaraz oferta 2019 z Düsseldorf przy pakowaniu ciastek z zakwaterowaniem zapewnionym odpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Pakowacz ciastek

Miasto: Düsseldorf, Niemcy

Wynagrodzenie: 1860 euro brutto miesięcznie

Liczba miejsc do obsadzenia: 3

Obowiązki:

  • zatrudnia wykonywane są przy linii produkcyjnej, pracownik będzie odpowiedzialny za kontrolę jakości, obsługę maszyn i pakowanie ciastek kruchych
  • pracownik będzie odpowiedzialny za magazynowanie produktów

Oczekiwania:

  • zdolności manualne
  • wysoka sprawność fizyczna
  • sumienne wypełnianie powierzonych zadań
  • mile widziane doświadczenie
  • szybkość, zręczność
  • samodzielność
  • mile widziane osoby z własnym autem na wyjazd
  • chęć podjęcia stałej pracy w Niemczech

Zapewniamy:

  • odpłatne zakwaterowanie w komfortowych warunkach, miejsce w pensjonacie za 200-250 euro miesięcznie
  • pomoc w zorganizowaniu płatnego przejazdu do Niemiec
  • możliwość rozwoju
  • wsparcie opiekuna Polaka na miejscu
  • pracę od zaraz
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę na 3 miesiące z opcją przedłużenia

Jak aplikować?
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłanie aplikacji drogą elektroniczną z załączeniem aktualnego CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacyjnym oraz realnym terminem dyspozycyjności.

Prosimy o przemyślane aplikowanie. Nie poszukujemy osób leniwych, które liczą na łatwe i proste pieniądze bez minimalnego wkładu własnego.

Pracodawca nie pobiera żadnych opłat przed wyjazdem do Niemiec.

Nr ref. pakow/a5/04/19

Nützliche Arbeit Offene Handelsgesellschaft
Klenzestraße 30
80469 München, Bayern

nutzliche-arbeit@workmail.com

ID ogłoszenia: 3815ca0ba00ada0b

4 komentarze na “Od zaraz pakowanie ciastek bez znajomości języka praca w Niemczech 2019, Düsseldorf”

  1. Szukam pracy Schwerin i okolice Hamburg
    również roważę. Mam własne
    zakwaterowanie, samochód język niemiecki
    podstawowy. Kont 530679360

  2. Mariola1919 na 4 kwietnia 2019 @ 16:07

    Witam czy można prosić o numer telefonu na e-maile mariola190719@gmail.com

  3. Witam razem z partnerem jesteśmy zainteresowani ofertą bardzo prosimy o kontakt tel : 726720704 🙂

  4. Autodestrucktione na 14 maja 2019 @ 09:28

    Jestem zainteresowany, tel.+48 793728042