€ 1850/mc brutto

Od zaraz pakowanie perfum praca Niemcy bez znajomości języka Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Drezno
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 12 listopada 2018 04:53
  • Wygasa: 1 dzień, 13 godzin

Propozycja zatrudnienia w Dreźnie przy pakowaniu perfum. Oferta atrakcyjnej pracy w Niemczech od zaraz dla Polaków bez znajomości języka. Pracodawca zapewnia odpłatnie zakwaterowanie.

Stanowisko: Pakowacz kosmetyków

Miasto: Dortmund, Niemcy

Wynagrodzenie: 1850 euro brutto miesięcznie

Termin: od zaraz

Umowa: na 3 miesiące

Liczba wakatów: 4

Zakres zadań:

  • pakowanie i przepakowywanie perfum
  • osoba zatrudniona wkłada flakony do pudełek kartonowych, zamyka i foliuje

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • zaangażowanie
  • zaświadczenie o niekaralności
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • atutem będzie doświadczenie w podobnej pracy

Zapewniamy:

  • przeszkolenie pracownicze
  • wsparcie opiekunka polskojęzycznego
  • niemieckie warunki zatrudnienia i początkowo umowę na okres próbny
  • ubezpieczenie
  • dostęp do świadczeń socjalnych
  • odpłatne zakwaterowanie zapewnione w cenie 200 euro miesięcznie w odległości ok. 4 km od fabryki

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, zgłoszenia grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości.

Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz aktualnych danych kontaktowych.

Wiadomość z CV oraz LM należy wysłać za pomocą poczty elektronicznej z podaniem odpowiedniego tytułu:

„Pakowanie perfum, Dortmund 2018”

Arbeiteinstellen – Agentur für Arbeit
Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf

pl-arbeiteinstellen@job4u.com

ID ogłoszenia: 9995be8ae97bfecf

4 komentarze na “Od zaraz pakowanie perfum praca Niemcy bez znajomości języka Dortmund”

  1. iwonapaskuda na 12 listopada 2018 @ 20:49

    witam jestem zainteresowana wasza oferta pracy pakowanie perfum dortmund 2018

    aktualnie mieszkam w Werl niemcy moj nr tel 015175104540 iwona kuzminska

  2. Witam, wraz z koleżanką jesteśmy zainteresowani tą ofertą pracy. Proszę o kontakt 608 130 688.
    Pozdrawiam Adam.

  3. Witam, jestem zainteresowana ofertą pracy. Mieszkam w Menden. Proszę o kontakt 661 963 689.
    Pozdrawiam Ewa

  4. Switlana Marczuk na 6 grudnia 2018 @ 16:03

    Witam. Jestestem zainteresowana oferta pracy na pakowaniu perfum . Proszę o kontakt sw999@tlen.pl

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.