€ 11 euro brutto/h

Od zaraz pakowanie wędlin dla par praca w Niemczech bez znajomości języka Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: do końca marca 2017
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 23 lutego 2017 01:10

Możliwość zatrudnienia od zaraz dla par w zakładzie mięsnym z Hamburga przy pakowaniu wędlin. Oferta pracy w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pakowacz wędlin
Lokalizacja: Hamburg, Niemcy
Rozpoczęcie umowy: od zaraz
Stawka godzinowa: 11 euro brutto na godzinę

Obowiązki:

  • pracownik będzie zajmował się pakowaniem wędliny krojonej
  • do zadań należeć będzie układanie plastrów na tackach, ważenie i wkładanie do maszyny paczkującej
  • konieczne jest dbanie o jakość produktu i kontrolowanie pracy maszyn
  • obsługiwanie maszyn produkcyjnych
  • utrzymywanie stanowiska pracy w czystości

Oczekiwania:

  • zdolność do pracy w zespole
  • przykładanie się do zadań
  • dobry wzrok
  • przywiązywanie uwagi do szczegółów
  • umiejętność dostosowania się do regulaminu i wykonywanie zadań zgodnie z BHP
  • gotowość do wykonania badań w niemieckim sanepidzie
  • szybkość we wdrażaniu się

Zapewniamy:

  • pracę od zaraz
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • bogate zaplecze socjalne
  • zakwaterowanie zapewnione odpłatnie w cenie 200 euro od osoby i 300 euro od pary
  • zatrudnienie do czerwca 2017 a dla najlepszych możliwość przedłużenia

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń na poniższy adres kontaktowy:

  • Beschaftigung@germanymail.com

W tytule wiadomości prosimy wpisać: „Pakowanie wędlin od zaraz – praca Niemcy dla par, Hamburg”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dla-par-praca-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-pakowanie-wedlin-od-zaraz-hamburg/

ID ogłoszenia: 54058ad9e7c59f47

9 komentarzy na “Od zaraz pakowanie wędlin dla par praca w Niemczech bez znajomości języka Hamburg”

  1. Danuta5545 na 23 lutego 2017 @ 13:26

    Witam wraz z moim partnerem jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą prosimy o kontakt 0048663463390

  2. Przemek994 na 24 lutego 2017 @ 10:05

    Witam wraz z dziewczynami jesteśmy zainteresowani państwa ofertą pracy prosimy o kontakt
    e-maila marczakprzemyslaw@o2.pl

  3. paula.daniel32 na 26 lutego 2017 @ 13:15

    Witam wraz z moim chłopakiem jesteśmy zainteresowani państwa ogłoszeniem o pracę. Posiadamy doświadczenie przy pakowaniu oraz sortowaniu . Prosimy o kontakt Paula.daniel325@gmail.com

  4. Bardzo prosze o kontakt, 3 osoby bardzo chetne : +48 731 431 909

  5. Witam jesteśmy zainteresowani propozycją pracy, proszę o kontakt na adres magdalenaaignatowicz@wp.pl

  6. Danka Szuprytowska na 27 lutego 2017 @ 21:45

    Chetnie skorzystam z Panstwa propozycji pracy , mieszkam w Hamburgu, moj nr. tel. 15753448535

  7. DianaPiotr na 28 lutego 2017 @ 21:47

    Witam ja żoną i kuzyn jesteśmy zainteresowani praca kom +48 783 026 843

  8. magda58642 na 1 marca 2017 @ 15:43

    Witam.
    Jesteśmy z chłopakiem zainteresowani propozycji pracą. Możemy pracować od zaraz.
    Proszę o kontakt pod numerem: 796012041 albo na maila: magdalena.jasinska94@wp.pl

  9. kinga.piotr1994 na 7 marca 2017 @ 22:11

    Witam , wraz z chłopakiem jesteśmy zainteresowani pracą , od zaraz . Nr tel : 781180700 .