€ 3-4 tys. euro/mc brutto

Od zaraz praca Niemcy 2017 jako tester leków bez znajomości języka München

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 22 czerwca 2017 00:24

Atrakcyjna praca w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka na stanowisku testera leków. Zatrudnienie 2017 w Monachium od zaraz na pół roku z zakwaterowaniem oraz wyżywieniem zapewnionym bezpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Tester leków
Miejsce zatrudnienia: Monachium, Niemcy
Pensja: 3-4 tys. euro miesięcznie brutto
Rozpoczęcie: od zaraz
Liczba miejsc do obsadzenia: 30

Obowiązki:

  • jest to praca polegająca na testowaniu – przyjmowaniu leków lub placebo przez cały okres pobytu w pensjonacie
  • osoba zakwalifikowana będzie odpowiedzialna za wykonywanie prostych testów sprawnościowych oraz wypełnianie ankiet
  • obowiązkiem koniecznym będzie przejście szczegółowych badań
  • zadania związane z tym stanowiskiem zajmują do 4 godzin dziennie, resztę czasu można spożytkować korzystając z atrakcji zapewnianych przez uzdrowisko (basen, siłownia, itp.)

Oczekiwania:

  • brak uzależnień
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego
  • brak problemów ze zdrowiem
  • bezwzględna uczciwość
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • sumienne wypełnianie obowiązków
  • dyspozycyjność na 6 miesięcy – nie ma możliwości opuszczania pensjonatu przez ten okres
  • gotowość do podpisania klauzuli poufności oraz regularnego wypełniania ankiet po zakończeniu kontraktu

Zapewniamy:

  • umowę niemiecką na 6 miesięcy
  • darmowe zamieszkanie w komfortowym pensjonacie
  • pełne wyżywienie – dania w formie szwedzkiego stołu w restauracji pensjonatu
  • bardzo dobre zarobki
  • stała opieka polskiego koordynatora oraz wykwalifikowanej kadry medycznej

Aplikacja:
Zgłoszenia prosimy przesłać na adres:

  • medical@tech-center.com

Prosimy zawszeć następujące informacje:

  • imię, nazwisko wiek
  • aktualny numer kontaktowy
  • stan zdrowia, przebyte choroby oraz przyjmowane leki

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-przy-testach-lekow-monachium-bez-jezyka/

ID ogłoszenia: 510594a975a0baeb

1 odpowiedź na “Od zaraz praca Niemcy 2017 jako tester leków bez znajomości języka München”

  1. Witam. Jestem zainteresowany. Proszę o kontakt 605 216 344 lub neokatana@wp.pl

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.