€ 10/h brutto

Od zaraz praca Niemcy 2019 bez znajomości języka na produkcji napojów Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 8 sierpnia 2019 04:29

Od zaraz oferta atrakcyjnej pracy w Niemczech na produkcji napojów. Zatrudnienie dla Polaków bez znajomości języka w fabryce ze Stuttgartu. Zakwaterowanie będzie zapewnione na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji napojów

Miasto: Stuttgart, Niemcy

Zarobki: 10 euro brutto na godzinę pracy

Zakres zadań:

  • prosta praca na produkcji napojów wyskokowych
  • zadania będą polegały na układaniu, pakowaniu a także konfekcjonowaniu lekkich produktów
  • pracownik będzie odpowiedzialny za przeprowadzanie kontroli i wypełnianie innych obowiązków, zlecanych na bieżąco

Wymagania:

  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na produkcji
  • mile widziane zgłoszenia od osób z językiem niemieckim
  • preferowane zgłoszenia od par/kobiet mobilnych

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy tymczasowej
  • około 40-54 godzin pracy na tydzień
  • legalną umowę z drukiem A1, kartą Ekuz i dodatkowym ubezpieczeniem
  • pracę zmianową
  • zakwaterowanie
  • atrakcyjną stawkę godzinową i podwyżkę po 9 miesiącach
  • dodatki za pracę na nadgodziny i na zmianie nocnej w wysokości +25%, niedziele płatne +50%

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o kontakt poprzez źródło.

Krótki link: http://bit.do/produkcja-napojow

źródło: https://mg-solutions.es-candidate.com/pl/jobs/description/0/269105/0

ID ogłoszenia: 7425d4b41c169430