€ 1800 netto+zakwaterowanie

Od zaraz praca Niemcy bez języka dla pomocy kuchennej Monachium 2023

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 12 stycznia 2023 01:15

Ogłoszenie pracy w Niemczech dla pomocy kuchennej bez znajomości języka. Zatrudnienie 2023 od zaraz w restauracji z Monachium. Bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie zorganizowane będzie na miejscu dla pracowników.

Stanowisko: Pomoc kuchenna w restauracji z Monachium

Miasto: Monachium, Niemcy

Zarobki: 1800 euro netto (do ręki) miesięcznie

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • wykonywanie zadań o charakterze pomocniczych w restauracji z Monachium
  • pracownik będzie zajmował się pilnowaniem porządku, wycieraniem blatów, wynoszeniem odpadów, przynoszeniem składników i ich przygotowywaniem – krojeniem, szatkowaniem, myciem, obsługą urządzeń kuchennych itp.
  • prace będą zlecane na bieżąco przez kierownika zmiany

Wymagania:

  • rzetelne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • ile widziane wykształcenie gastronomiczne lub nawet niewielkie doświadczenie w podobnej pracy
  • świetne zorganizowanie czasu pracy
  • wysoka kultura osobista
  • zdolność do pracy w zespole
  • sumienność
  • zorganizowanie

Oferujemy:

  • bezpłatne wyżywienie w godzinach pracy
  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia przez cały okres trwania umowy
  • za darmo zorganizowane zamieszkanie na miejscu
  • opcja podjęcia stałej pracy w Niemczech
  • pracę w przyjaznej atmosferze
  • zatrudnienie w oparciu o umowę niemiecką
  • pełny etat

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zgłoszenia grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości.

Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz aktualnych danych kontaktowych.

Wiadomość z CV oraz LM należy wysłać za pomocą poczty elektronicznej z podaniem odpowiedniego tytułu:

„Pomoc kuchenna, Monachium 2023”

Arbeiteinstellen – Agentur für Arbeit
Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf

arbeiteinstellen@germanymail.com

ID ogłoszenia: 99863bece1eacf0c