€ 14/h +zakwaterowanie

Od zaraz praca Niemcy bez języka na myjni samochodowej w Kolonii 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 20 stycznia 2020 02:43

Oferujemy zatrudnienie 2020 w Kolonii dla Polaków bez znajomości języka na myjni samochodowej. Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz z bezpłatnym zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu dla pracowników.

Stanowisko: pracownik myjni samochodowej

Wakaty: 3

Lokalizacja: Kolonia, Niemcy

Termin: od zaraz

Wynagrodzenie: 14 euro brutto na godzinę pracy

Obowiązki:

  • praca fizyczna na myjni samochodowej przy myciu oraz sprzątaniu aut
  • pracownik będzie obsługiwał profesjonalne myjki oraz odkurzacze
  • do zadań należeć będzie odkurzanie wnętrz, nakładanie wosku, niewidzialnej wycieraczki, konserwacja plastików, mycie szyb od wewnątrz itp.

Oczekiwania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • zaangażowanie, odpowiedzialność
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności

Zapewniamy:

  • gwarancja dużej liczby godzin pracy
  • pracę 5 dni w tygodniu od 9:00 do 18:00
  • opcja pracy w godzinach nadliczbowych
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • pracę w zgranym zespole
  • wsparcie rezydenta Polaka
  • darmowe zakwaterowanie w hotelu pracowniczym
  • wdrożenie w obowiązki

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłanie aplikacji drogą elektroniczną z załączeniem aktualnego CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacyjnym oraz realnym terminem dyspozycyjności.

Prosimy o przemyślane aplikowanie. Nie poszukujemy osób leniwych, które liczą na łatwe i proste pieniądze bez minimalnego wkładu własnego.

Pracodawca nie pobiera żadnych opłat przed wyjazdem do Niemiec.

Nr ref.: fiz/a3/01/20

Nützliche Arbeit Offene Handelsgesellschaft
Klenzestraße 30
80469 München, Bayern

nutzliche-arbeit@workmail.com

ID ogłoszenia: 6455e24c74215151

10 komentarzy na “Od zaraz praca Niemcy bez języka na myjni samochodowej w Kolonii 2020”

  1. Kamil Styrna na 20 stycznia 2020 @ 12:18

    Zgłaszam swoją kandydaturę posiadam certyfikaty autodetaling samochodowy mój numer tel 0048698719194

  2. Jestem zainteresowny pracą. Proszę o wiadomość telefonicznie na nr 694818318 lub e mail oliwiaszafranska1997@gmail.com

  3. Witam ,poszukuje pracy jestem zainteresowany ofertą.Obecnie pracuje w Firmie kurjerskiej Szukam długiej współpracy,jestem osobą szanującym prace.

  4. Pawsaw2226 na 21 stycznia 2020 @ 19:41

    Pracowałem na Myjni w Irleand Dublin proszę o kontakt +514594551

  5. Budniklukasz31 na 23 stycznia 2020 @ 09:20

    Witam posiadam wielo letnie doświadczenie w pracy na myjni samochodowej oraz byłem wlascicielem myjni w Polsce proszę o kontakt 726536685

  6. milanista5 na 28 stycznia 2020 @ 12:55

    witam
    jestem zainteresowany praca
    prosze o telefon 605327481

  7. Marcin12344321 na 28 stycznia 2020 @ 17:04

    Witam jestem zainteresowany pracą proszę o kontakt 79292808 🙂

  8. Marcin12344321 na 28 stycznia 2020 @ 17:05

    Witam jestem zainteresowany pracą moge wyjechać w każdym momecie proszę o kontakt 79292808 🙂

  9. Damian_Edyta na 30 stycznia 2020 @ 12:15

    Witam, jestem zainteresowany waszą ofertą pracy, również wykonywałem taką prace przez długi okres. Kontk. telef. +48513058210 lub e-mial: max.d@wp.pl

  10. KamilSitko na 30 stycznia 2020 @ 14:42

    Witam, wraz z kolegą jesteśmy zainteresowani ofertą. Posiadamy doświadczenie w Car Detalingu, mycie, polerowanie/korekty lakieru, polerowanie lamp, czyszczenie i pranie tapicerek samochodowych, również nakładanie powłok woskowych. Gotowi do wyjazdu od zaraz zapraszam do kontaktu 790-599-928