€ do uzgodnienia

Od zaraz praca Niemcy bez języka na produkcji montaż rowerów Norymberga

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Norymberga
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 9 czerwca 2022 01:09

Oferujemy zatrudnienie od zaraz na produkcji przy montażu rowerów w fabryce z Norymbergi. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla kandydatów bez znajomości języka i doświadczenia. Pracodawca pomaga w kwestii zakwaterowania.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Miasto: Norymberga, Niemcy

Zarobki: do ustalenia

Pensja: do ustalenia

Opis stanowiska pracy:

  • obowiązkiem będzie praca na produkcji przy montażu rowerów gigant e-bike
  • pracownik będzie odpowiedzialny za składanie elementów zgodnie z planem produkcyjnych, przeprowadzanie kontroli jakości oraz wykonywanie prostych prac magazynowych

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz na dłużej
  • uprawnienia do obsługi wózka widłowego
  • doświadczenie w podobnej pracy
  • zaangażowanie

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
  • pracę na rok
  • zapewniony dodatek dla kierowcy za każdy przejechany kilometr
  • wsparcie w zorganizowaniu zamieszkania
  • atrakcyjne dodatki – za nadgodziny i pracę w godzinach nocnych
  • premie oraz bonusy – np. nawet do 900 PLN za polecenie pracownika
  • terminowe wypłacanie pensji
  • opieka rezydenta polskiego pochodzenia

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, prosimy o wysyłanie zgłoszeń poprzez źródło.

Krótki link: https://bit.ly/norymberga-rowery

źródło: https://aplikuj.hrappka.pl/oferta/POMOCNIK-MONTAZYSTY—GIGANT-E-BIKE/67951/

ID ogłoszenia: 863629c907de410d