€ do uzgodnienia

Od zaraz praca Niemcy bez języka pakowanie słodyczy czekoladowych, Berlin 2022

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 24 listopada 2022 01:07

Oferujemy zatrudnienie dla pakowacza słodyczy bez znajomości języka w fabryce z Berlina. Od zaraz praca w Niemczech z zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu przez pracodawcę.

Stanowisko: Pakowacz ciastek

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Wynagrodzenie: Do uzg

Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • nieskomplikowana praca jako pomocnik na produkcji – głównie kontrola jakości i pakowanie czekoladek

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • możliwość podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • pełna mobilność – auto na parę/grupę, niezbędne do samodzielnych dojazdów do zakładu pracy
  • mile widziana aczkolwiek niewymagana znajomość języka i doświadczenie w podobnej pracy

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy na pełen etat
  • pracę do podjęcia od zaraz
  • atrakcyjne dodatki za prace w godzinach nocnych, nadliczbowych i w weekendy
  • prawo i respektowanie urlopu wypoczynkowego
  • solidne wynagrodzenie
  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia na miejscu
  • zakwaterowanie zorganizowane na miejscu w pełni wyposażonych mieszkaniach z dostępem do internetu – pary i grupy mieszkają razem
  • pomoc przy rozliczeniach podatków – nawet do 1000/1500 euro

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, zapraszamy do aplikowania poprzez źródło.

Krótki link do aplikacji: https://bit.ly/slodycze-pakowacz

źródło: https://mg-solutions.es-candidate.com/pl/jobs/description/0/305238/0

ID ogłoszenia: 111637aa23199da6