€ 2200-2700/mc

Od zaraz praca Niemcy bez znajomości języka dla par na produkcji detergentów Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bremen
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 19 marca 2020 05:16

Oferujemy zatrudnienie od zaraz dla par na produkcji detergentów w fabryce z Bremen. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: pracownik produkcji detergentów

Miejsce zatrudnienia: Bremen, Niemcy

Wakaty: 4

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wynagrodzenie: od 2200 do 2700 euro brutto na miesiąc – wysokość będzie uzgadniana indywidualnie pomiędzy pracownikiem a pracodawcą

Opis stanowiska pracy:

  • na początek pracownik przejdzie gruntowne szkolenie pracownicze (BHP w praktyce i teorii, obsługa maszyn, reguły zakładowe, itp.)
  • pracownik po przejściu szkolenia będzie przydzielany do konkretnych prac przy pakowaniu, dbaniu o ciągłość produkcji oraz obsługi maszyn produkcyjnych
  • inne prace mogą być zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • zdyscyplinowanie, samodzielność, odpowiedzialność
  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • stosowanie się do zasad BHP
  • dyspozycyjność od zaraz
  • zdolność do pracy w grupie
  • bezkonfliktowość

Oferujemy:

  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • legalną, niemiecką umowę o pracę z ubezpieczeniem
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia
  • odpłatne zakwaterowanie – cena miesięczna to 500 euro za 2 osobowy pokój dla par i 300 euro miesięcznie od singli
  • gruntowne przeszkolenie pracownicze
  • pełne wsparcie przy zaaklimatyzowaniu się na miejscu

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, zapraszamy do aplikowania drogą elektroniczną, na adres:

  • NeueArbeit2020@web.de z dopiskiem: produkcja chemii gospodarczej, 2020

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dla-par-dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-produkcja-detergentow-od-zaraz-bremen-2020/

ID ogłoszenia: 2465e72215359d51

5 komentarzy na “Od zaraz praca Niemcy bez znajomości języka dla par na produkcji detergentów Bremen”

  1. Rafal Kadziela na 21 marca 2020 @ 05:05

    Proszę o kontalt881670830

  2. Piotr1503 na 22 marca 2020 @ 16:01

    JESTEM ZAINTERESOWANY OFERTĄ PRACY PROSZĘ O KONTAKT TEL.537463952

  3. Jestem zainteresowany praca prosze kontakt….+48889061281

  4. martyna994 na 14 kwietnia 2020 @ 09:30

    Aplikowałam kilka razy niestety zero odzewu.

  5. Sebastian czerniawski na 18 maja 2020 @ 03:38

    Proszę o info jestem zainteresowany to mój adres email sebastianopanaszczuk12345@gmail.com interesuje mnie dokładna lokalizacja firmy i więcej szczegółów

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.