€ 13,00/h brutto

Od zaraz praca Niemcy bez znajomości języka dla par pakowanie czekoladek Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lipsk
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 18 maja 2020 03:59

Tymczasowe zatrudnienie od zaraz w Lipsku przy pakowaniu czekoladek. Oferta legalnej pracy w Niemczech dla par również bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pakowacz czekoladek

Liczba miejsc do obsadzenia: 6

Miejsce zatrudnienia: Lipsk, Niemcy

Pensja: 13,00 euro brutto na godzinę pracy

Start: od zaraz

Obowiązki:

  • powtarzalna praca przy taśmie produkcyjnej
  • pracownik będzie odpowiedzialny za kontrolę jakości produktów oraz ręczne (delikatne) wkładanie do opakowań plastikowych (tzw. wytłoczki)

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • zdolności manualne
  • przykładanie się do powierzonych obowiązków
  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • odpowiedzialność, sumienność, zdyscyplinowanie
  • umiejętność pracy w grupie
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy

Zapewniamy:

  • niemiecką umowę o pracę na czas określony z możliwością przedłużenia i podjęcia stałego zatrudnienia
  • wsparcie rezydenta Polaka
  • świadczenia socjalne oraz ubezpieczenie
  • terminowość w wypłacaniu należnej pensji
  • odpłatne zakwaterowanie w cenie 150 euro miesięcznie od osoby lub 250 euro od pary

Aplikacja:

Szanowni kandydaci,
Jeśli powyższa oferta okazała się dla Was interesująca i spełniacie nasze wymagania (lub większość z nich) prosimy o przesłanie swojej aplikacji w postaci CV ze zdjęciem wraz z krótkim opisem własnej osoby na podany poniżej adres.

Przypominamy również, aby do aplikacji została dołączona klauzula, która wyraźnie zezwala nam na przetwarzanie danych osobowych kandydatów w procesie rekrutacji.

W tytule wiadomości e-mail proszę napisać „Praliny Lipsk 06/20″ pomoże nam to na przypisanie Państwa zgłoszenia do o tej konkretnie oferty.

Neue Arbeit GmbH
Wilhelminenhofstraße 63, 12459 Berlin

NeueArbeit2020@web.de

Jednoczenie zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 9125ec1199377d35

11 komentarzy na “Od zaraz praca Niemcy bez znajomości języka dla par pakowanie czekoladek Lipsk”

  1. Kamil5991 na 19 maja 2020 @ 09:29

    Witam. Wraz z dziewczyną jesteśmy zainteresowani tą pracą. proszę o szczegóły. Email kamilgornowicz19@wp.pl tel 786126543. Pozdrawiam Kamil

  2. Gosiaaleksa na 20 maja 2020 @ 10:14

    Dzień dobry jestem zainteresowana ofertą proszę o szczegóły na email gosiaaleksa@gmail.com .Z poważaniem Małgorzata Łepek

  3. nanny2622 na 20 maja 2020 @ 15:22

    Niestety nie można wysłać do Państwa wiadomości z kandydaturą na e-mail. Proszę o kontakt na adres nanny@interia.pl

  4. Angelika12 na 22 maja 2020 @ 18:41

    Dzień dobry, jestem zainteresowana państwa ofertą pracy. Prosiłabym o kontakt na e-mail angelikaae12@gmail.com Pozdrawiam.

  5. kiminatalis na 22 maja 2020 @ 18:51

    Dzień dobry jestem zainteresowna państwa
    ofertą, proszę o szczegóły na emaila:
    nkwiatuszewska@gmail.com.Serdecznie
    pozdrawiam.

  6. kiminatalis na 22 maja 2020 @ 18:53

    nkwiatuszewska@gmail.com.
    Serdecznie pozdrawiam.

  7. Malgorzata Nowicka na 23 maja 2020 @ 10:59

    Jestem zainteresowana ofertą pracy. Od 3 lat pracuję w Holandii jako order piker przy zamówieniach internetowych oraz na pakowaniu sprzętu AGD. Oferta Praliny Lipsk 06’20’

  8. Mario811 na 24 maja 2020 @ 18:54

    Witam serdecznie.Wraz z partnerem jesteśmy zainteresowani ofertą. Proszę o kontakt pod nr tel:606904735 lub email : tadziu811@gmail.com

    Pozdrawiam
    Mariusz

  9. Witam. Z chłopakiem jesteśmy zainteresowani praca proszę o kontakt
    796390552
    Lub
    monia.190@o2.pl

  10. marek19710307 na 25 maja 2020 @ 08:38

    Jestem zainteresowany praca prosze o kontakt kasiamarekdawid@gmail.com

  11. weronika00 na 27 maja 2020 @ 20:50

    Jestem zainteresowana pracą wraz z chłopakiem, proszę o kontakt weronika.suszko00@gmail.com