€ 2145/mc brutto

Od zaraz praca Niemcy bez znajomości języka dla par przy pakowaniu perfum Hanower 2022

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hanower
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 14 lutego 2022 02:27

Od zaraz zatrudnienie w fabryce z Hanoweru przy pakowaniu perfum. Ogłoszenie pracy w Niemczech 2022 dla par również bez znajomości języka na stanowisku pakowacza / pakowaczki. Zakwaterowanie będzie zapewnione odpłatnie.

Stanowisko: Pakowacz perfum

Miejsce zatrudnienia: Hanower, Niemcy

Zarobki: 2145 euro brutto miesięcznie

Termin: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 10

Obowiązki:

  • manualna, nieskomplikowana praca produkcyjna przy ręcznym pakowaniu flakonów perfum markowych
  • praca wykonywana jest w szybkim tempie przy linii produkcyjnej

Oczekiwania:

  • przyjazne nastawienie, kultura osobista
  • brak nałogów
  • energiczność
  • dobra kondycja fizyczna
  • zdolności manualne
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • gotowość do pracy zmianowej
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • przykładność, wysoka precyzja, skrupulatność

Zapewniamy:

  • płatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • płatny urlop
  • nagrodę za polecenie pracowników
  • premie świąteczne i wakacyjne + za pełną frekwencję
  • wdrożenie w obowiązki
  • pomoc koordynatora Polaka na miejscu
  • wsparcie przy relokacji
  • pracę na pełny etat
  • system 3 zmianowy

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zgłoszenia grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości.

Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz aktualnych danych kontaktowych.

Wiadomość z CV oraz LM należy wysłać za pomocą poczty elektronicznej z podaniem odpowiedniego tytułu:

„Pakowanie perfum, Hanower 02/2022”

Arbeiteinstellen – Agentur für Arbeit
Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf

arbeiteinstellen@germanymail.com

ID ogłoszenia: 9636208d53b68c6d