€ 1500 netto+zakwaterowanie

Od zaraz praca Niemcy bez znajomości języka dla pomocy kuchennej restauracja z Berlina

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 24 marca 2022 02:13

Ogłoszenie pracy w Niemczech bez znajomości języka na stanowisku pomocy kuchennej. Zatrudnienie w restauracji z Berlina od zaraz z bezpłatnym zakwaterowaniem i wyżywieniem.

Stanowisko: Pomoc kuchenna

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Zarobki: 1500 euro netto miesięcznie

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • samodzielne przygotowanie stanowiska pracy
  • dbanie o porządek – wycieranie blatów, zmywanie, praca na zmywaku, wynoszenie odpadów
  • przynoszenie półproduktów
  • obsługiwanie urządzeń kuchennych
  • prace zlecane na bieżąco przez przełożonego

Oczekiwania:

  • elastyczność godzinowa
  • zdolność do pracy w zespole
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • odpowiedzialność, uczynność
  • przyjazne nastawienie i optymizm
  • bardzo dobre zorganizowanie czasu pracy
  • mil widziane doświadczenie w podobnej pracy

Zapewniamy:

  • satysfakcjonujące zarobki wypłacane terminowo
  • opieka rezydenta polskiego pochodzenia
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • premię na święta i wakacje
  • możliwość wypracowania godzin nadliczbowych
  • niemiecką umowę o pracę na pełen etat
  • bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę
  • pełne darmowe wyżywienie w miejscu pracy

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłanie aplikacji drogą elektroniczną z załączeniem aktualnego CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacyjnym oraz realnym terminem dyspozycyjności.

Prosimy o przemyślane aplikowanie. Nie poszukujemy osób leniwych, które liczą na łatwe i proste pieniądze bez minimalnego wkładu własnego.

Pracodawca nie pobiera żadnych opłat przed wyjazdem do Niemiec.

Nr ref. nu/04/apr22

Nützliche Arbeit Offene Handelsgesellschaft
Klenzestraße 30
80469 München, Bayern

nutzliche-arbeit@workmail.com

ID ogłoszenia: 60623b60043167d