€ 1650 euro brutto/mc

Od zaraz praca Niemcy bez znajomości języka Monachium na magazynie z art. dla zwierząt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 24 października 2016 04:51

Hurtownia artykułów dla zwierząt posiada wakat na stanowisko magazyniera. Praca w Niemczech do podjęcia od zaraz dla osób bez znajomości języka na magazynie przy zbieraniu zamówień.

Termin: od zaraz
Miejsce zatrudnienia: Monachium, Niemcy
Pensja: 1650 euro brutto na miesiąc
Stanowisko: Magazynier
Wakaty: 2

Obowiązki:

  • praca odbywać się będzie na dużym i nowoczesnym magazynie hurtowni z artykułami dla zwierząt, w asortymencie znajdują się między innymi: klatki, legowiska, karma, zabawki, smakołyki, medykamenty, itp.
  • pracownik będzie przydzielony do zadań związanych z kompletowaniem i pakowaniem zamówień
  • do zadań naleć będzie obsługa dostaw i rozładunek towarów

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność na minimum pół roku
  • duża odpowiedzialność
  • świetne zarządzanie czasem pracy
  • umiejętność liczenia w pamięci
  • szybkość, zwinność, pracowitość
  • zdolność do bezkonfliktowej pracy w zespole
  • kreatywność i zdolność do samodzielnego, logicznego myślenia i podejmowania decyzji
  • radzenie sobie w sytuacjach stresowych

Zapewniamy:

  • zakwaterowanie w 2 pokojowym mieszkaniu w cenie 220 euro miesięcznie plus media
  • pracę na okres połowy roku z możliwością przedłużenia
  • opiekę koordynatora porozumiewającego się w języku polskim
  • dobre zarobki w wysokości 1650 euro brutto stawki podstawowej plus dodatków za pracę w godzinach nadliczbowych

Aplikacja:
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wysyłania aplikacji za pośrednictwem poczty elektronicznej.
Wiadomość e-mail z załączeniem CV oraz LM z podaniem aktualnych danych kontaktowych oraz zapisem o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres:

zuver@consultant.com z dopiskiem: „magazynier/11/2016″

Zuver GmbH – Vermittlungsagentur
Müller-Breslau-Straße 11
45130 Essen

ID ogłoszenia: 742580d3b6a38efd

1 odpowiedź na “Od zaraz praca Niemcy bez znajomości języka Monachium na magazynie z art. dla zwierząt”

  1. b-bakalarczyk1592 na 30 grudnia 2016 @ 18:45

    Witam jestem zainteresowany pracą na magazynie karm dla zwierząt jestem inteligentnym szybkim mam 24 lata czekana pozytywnym odpowiedź pozdrawiam

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.