€ 1650 euro brutto/mc + dodatki i premie

Od zaraz praca Niemcy bez znajomości języka na magazynie z napojami Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 13 kwietnia 2017 02:25

Hurtownia napojów z Hamburga posiada wakat na stanowisku magazyniera. Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz dla chętnych bez znajomości języka przy zbieraniu zamówień.

Stanowisko: Pracownik magazynu
Liczba miejsc do obsadzenia: 4
Lokalizacja: Hamburg, Niemcy
Pensja: 1650 euro brutto miesięcznie plus liczne premie i dodatki
Termin: od zaraz

Zakres zadań:

  • aktualnie poszukiwane są 3 osoby do kompletowania zamówień na palety z wykorzystaniem ręcznego wózka paletowego typu EPT ze wspomaganiem elektrycznym
  • zadania wykonywane są na magazynie nowoczesnej hurtowni z napojami

Oczekiwania:

  • możliwość pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • zdolność do kooperacji
  • umiejętność obsługiwania komputera
  • mile widziane zgłoszenia od osób mobilnych

Oferujemy:

  • odpłatne zakwaterowanie w cenie 200 euro miesięcznie
  • zatrudnienie od zaraz na podstawie 3 miesięcznej umowy próbnej
  • atrakcyjne premie oraz dodatki
  • terminowe wypłacanie pensji
  • ubezpieczenie pracownicze
  • opiekę koordynatora porozumiewającego się w języku polskim
  • możliwość rozwoju

Aplikacja:
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wysyłania aplikacji za pośrednictwem poczty elektronicznej.
Wiadomość e-mail z załączeniem CV oraz LM z podaniem aktualnych danych kontaktowych oraz zapisem o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres:

  • zuver-cv@consultant.com z dopiskiem: „magazynznapojami/04/2017″

Zuver GmbH – Vermittlungsagentur
Müller-Breslau-Straße 11
45130 Essen

ID ogłoszenia: 22558ea8894850ca

3 komentarze na “Od zaraz praca Niemcy bez znajomości języka na magazynie z napojami Hamburg”

  1. wieslawwanclik na 15 kwietnia 2017 @ 19:50

    Witam!Jestem zainteresowany ofertą pracy proszę o kontakt pod numer +48695958345.Bardzo szybko sie uczę sie danych mi obowiązków jestem szybki i sprytny.

  2. klaudiaaaaa na 18 kwietnia 2017 @ 11:38

    Witam 🙂 wraz z chłopakiem bylibyśmy zainteresowani pracą . Spełniamy wszystkie warunki. Możliwy natychmiastowy wyjazd. Prosimy o kontakt +48 881 578 764, +48 537 195 895 bądź e-mail klaudi1997@o2.pl 🙂

  3. Norbertnorbert na 7 września 2017 @ 14:03

    Witam czy oferta pracy jest jeszcze aktualna? Był bym bardzo zainteresowany podjęciem pracy od zaraz jeżeli mógł bym prosić o odpowiedź to zostawię numer telefonu 609212966 i mail norbertwolf@wp.pl bardzo dziękuję i pozdrawiam serdecznie.