€ 13,50/h brutto

Od zaraz praca Niemcy 2022 bez znajomości języka na magazynie zoologicznym hurtownia Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lipsk
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 11 sierpnia 2022 01:45

Aktualna oferta pracy w Niemczech od zaraz dla komisjonerów bez znajomości języka. Zatrudnienie 2022 na magazynie hurtowni zoologicznej z Lipska przy zbieraniu zamówień oraz przygotowaniu towaru do dystrybucji.

Stanowisko: Pracownik magazynu z artykułami zoologicznymi

Pensja: 13,50 euro brutto na godzinę pracy

Start: od zaraz

Miasto: Lipsk, Niemcy

Opis zadań:

  • rozkładanie dostaw na magazynie
  • rozładunek samochodów dostawczych
  • współpracowanie z innymi działami
  • regularne przeprowadzanie inwentaryzacji
  • kompletowanie i pakowanie zamówień

Oczekiwania:

  • dobra kondycja fizyczna
  • dostępność od zaraz
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • zdolność do współpracy
  • energiczność
  • wychodzenie z inicjatywą
  • zdyscyplinowanie
  • motywacja

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę niemiecką
  • pracę do podjęcia od zaraz na pełny etat
  • zatrudnienie na okres 3 miesięcy
  • dla pracowników najrzetelniej wypełniających obowiązki opcja podjęcia stałej współpracy
  • zakwaterowanie w cenie 250 euro miesięcznie
  • pomoc rezydenta polskiego pochodzenia
  • możliwość rozwoju
  • wdrożenie w obowiązki

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, prosimy o wysyłanie zgłoszeń mailowo, z załączeniem aktualnego CV na adres:

  • work4you.munchen@gmail.com

W tytule prosimy wpisać: „Hurtownia zoologiczna Lipsk, imię i nazwisko”

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-praca-niemcy-od-zaraz-na-magazynie-art-zoologicznych-lipsk/

ID ogłoszenia: 19862f22edfd0fac