€ 9,50 euro brutto/h

Od zaraz praca Niemcy bez znajomości języka na produkcji czekolady Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 30 listopada 2015 02:46

Atrakcyjne ogłoszenie pracy w Niemczech bez znajomości języka. Zatrudnienie w fabryce wyrobów czekoladowych z Hamburga od zaraz na produkcji przy pakowaniu i obsłudze maszyn.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Lokalizacja: Hamburg, Niemcy

Wynagrodzenie: 9,50 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie: od zaraz

Obowiązki:

  • różnego rodzaju prace na produkcji, szczegółowe obowiązki będą rozdzielane po przejściu gruntownego szkolenia – zgodnie z predyspozycjami pracowników
  • zadania jakie mogą zostać przydzielone to między innymi pakowanie gotowych wyrobów, przenoszenie kartonów, kontrolowanie jakości, obsługiwanie maszyn produkcyjnych

Oczekiwania:

  • odpowiedzialne wykonywanie powierzonych prac
  • dobre zorganizowanie
  • szybkie wdrażanie się w zadania
  • mile widziane udokumentowane doświadczenie
  • dobre zorganizowanie czasu pracy
  • preferowane zgłoszenia od osób mobilnych

Zapewniamy:

  • pracę do świąt Bożonarodzeniowych z możliwością przedłużenia po nowym roku
  • uczciwe warunki zatrudnienia – obowiązuje praca na podstawie niemieckiej umowy
  • ubezpieczenie na czas trwania umowy
  • pomoc na miejscu
  • wsparcie w kwestiach organizacyjnych

Aplikacja:
W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: produkcjaczekolady/12/15

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

ID ogłoszenia: 12256586606989cd

3 komentarze na “Od zaraz praca Niemcy bez znajomości języka na produkcji czekolady Hamburg”

  1. Jestem zainteresowany ofertą pracy, mam 23 lata jestem osobą energiczną, odpowiedzialną, w dobrej kondycji. Moge podjąć prace w dowolnym terminie nawet od zaraz. Dodatkowo posiadam prawo jazdy kat. B i własny samochód którym mogę dojechac na miejsce. Numer kontaktowy 887 036 903

  2. agusia4319 na 15 grudnia 2015 @ 20:24

    czy rozpoczęcie pracy będzie możliwe od stycznia?

  3. Maciek23 na 1 marca 2016 @ 14:36

    Witam, jestem zainteresowany z kolegą Państwa ofertą pracy . Proszę o kontakt na nr: 723-218-870.Dziękuje,