€ 2100-2600/mc

Od zaraz praca Niemcy bez znajomości języka na produkcji detergentów Brema

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bremen
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 8 listopada 2018 06:21
  • Wygasa: 25 dni, 13 godzin

Oferujemy zatrudnienie od zaraz w Bremen na produkcji chemii gospodarczej – detergentów. Ogłoszenie aktualnej pracy w Niemczech bez znajomości języka niemieckiego. Zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu odpłatnie.

Miejsce zatrudnienia: Bremen, Niemcy

Stanowisko: Pracownik produkcji chemii gospodarczej

Pensja: w przedziale od 2100 do 2600 euro miesięcznie brutto w zależności od doświadczenia oraz stopnia znajomości języka

Start: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 8

Zakres zadań:

  • praca w zakładzie produkującym środki chemiczne do sprzątania – tabletki do zmywarek, płyny do mycia szyb, wycierania kurzy itp.
  • pracownik będzie zajmował się obsługą maszyn, przeprowadzaniem kontroli jakości oraz pakowaniem

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • sumienność, odpowiedzialność, solidność
  • możliwość podjęcia pracy zmianowej

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz
  • wysokie zarobki oraz bonusy
  • wsparcie rezydenta Polaka na miejscu
  • umowę na pełny etat
  • na miejscu zorganizowane zakwaterowanie w cenie 250 euro miesięcznie lub za miejsce w pokoju 2 osobowym taniej bo 150 euro miesięcznie
  • praca na podstawie 3 miesięcznej umowy próbnej z możliwością przedłużenia dla najlepszych

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o wysyłanie wiadomości z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, na adres:

  • neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: produkcja chemii gospodarczej, 2018

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-na-produkcji-detergentow-od-zaraz-bremen/

ID ogłoszenia: 305be349d4df489

4 komentarze na “Od zaraz praca Niemcy bez znajomości języka na produkcji detergentów Brema”

  1. Krzysztof Wojtowicz na 8 listopada 2018 @ 17:11

    Jestem zainteresowany tą pracą .Pozdrawiam Krzysztof Wójtowicz. tel +48 607 265 485

  2. Witam jestem zainteresowany tą pracą, proszę o kontakt 015163284654 lub E-mail tomdom28@web.de pozdrawiam Tomek

  3. Witam, jestem zainteresowany tą ofertą pracy. Obecnie znajduje się w Bremen. Mój nr tel. +49 176 3622 0724

  4. Witam jestem zainteresowany tą pracą, proszę o kontakt 015163284654 pozdrawiam Tomek

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.