€ do uzgodnienia

Od zaraz praca Niemcy bez znajomości języka na produkcji foteli samochodowych Bawaria

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bawaria
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 8 października 2018 04:33

Ogłoszenie tymczasowej pracy w Niemczech na produkcji foteli samochodowych. Od zaraz zatrudnienie 2018 w Bawarii dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik produkcji foteli samochodowych

Lokalizacja: Bawaria, Niemcy

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Rozpoczęcie umowy: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • wykonywanie zadań związanych z produkcją foteli samochodowych w fabryce z Bawarii
  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za montaż części oraz pakowanie gotowego produktu

Oczekiwania:

  • zdolności manualne
  • przynajmniej podstawowa zdolność do szlifowania
  • motywacja do osiągania wysokich wyników oraz do podjęcia pracy za granicą
  • dostępność od zaraz
  • preferujemy zgłoszenia od kobiet
  • mile widziane zgłoszenia od grup również z własnym samochodem
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

  • bardzo dobre zarobki
  • wsparcie rezydenta Polaka
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • zatrudnienie na podstawie umowy tymczasowej
  • zakwaterowanie
  • zatrudnienie tymczasowe
  • pracodawca zapewnia zwrot kosztów dla osób poruszających się własnym autem

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy w Niemczech, proszone są o przesyłanie zgłoszeń za pośrednictwem źródła.

źródło: https://www.infopraca.pl/praca/produkcja-foteli-samochodowych-praca-od-zaraz/niemcy/14349012

ID ogłoszenia: 3495bba7ee93c800

1 odpowiedź na “Od zaraz praca Niemcy bez znajomości języka na produkcji foteli samochodowych Bawaria”

  1. Witam. Jestem zainteresowany tą pracą. Pracowałem już w Niemczech.i Belgi. Mam własną działalność (mogę zawiesić) mam nr. podatkowy w Niemczech i ważną A1. Proszę o kontakt. 694 332 553

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.