€ 1700 euro brutto/mc

Od zaraz praca Niemcy bez znajomości języka na produkcji serków Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 15 grudnia 2016 03:40

Fabryka serków i jogurtów homogenizowanych ze Stuttgartu zatrudni od zaraz chętnych bez znajomości języka. Praca w Niemczech dla Polaków na produkcji i przy pakowaniu.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Miejsce: Stuttgart, Niemcy
Rozpoczęcie: od zaraz
Pensja: 1700 euro brutto miesięcznie

Obowiązki:

  • pakowanie gotowych jogurtów i serków
  • przeprowadzanie wyrywkowej kontroli jakości
  • obsługiwanie nieskomplikowanych maszyn
  • dostarczanie składników i dbanie o ciągłość produkcyjną
  • wszelkie zadania wykonywane będą zgodnie z surowymi zasadami BHP oraz w odpowiednim ubraniu

Oczekiwania:

  • zdolność do utrzymywania porządku na stanowisku
  • umiejętność pracy w grupie i komunikatywność
  • atutem będzie doświadczenie
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków i pracodawcy
  • świetne zorganizowanie czasu pracy

Zapewniamy:

  • pracę od nowego roku
  • możliwość podjęcia długotrwałej współpracy
  • odpłatne zamieszkanie
  • pomoc polskiego koordynatora
  • szkolenie wprowadzające
  • możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia
  • osoby które się sprawdzą będą mogły podjąć pracę na dłużej
  • zatrudnienie na pełny etat

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o wysyłanie zgłoszeń mailowo, na adres:

  • Leiharbeiter@solution4u.com z dopiskiem w nagłówku: produkcjaserkówijogurtów/01/17

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-produkcja-jogurtow-bez-jezyka-stuttgart/

ID ogłoszenia: 2645851c475870c1

2 komentarze na “Od zaraz praca Niemcy bez znajomości języka na produkcji serków Stuttgart”

  1. Andrzej.005 na 18 grudnia 2016 @ 17:25

    Witam czy ta oferta jest dalej aktualna.wyslalem dla panstwa emaila ktory byl podany.jestem gotowy podjac prace na produkcji serkow i jogurtow.moj e mail holandia.005@wp.pl.man 29 lat komunikatywny angielski doswiadczenie 4 letnie na produkcji na terenie holandi.mieszkam 60km öd Stuttgartu. Z powazaniem Andrzej Jaksina

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.