€ 11,25/h brutto

Od zaraz praca Niemcy bez znajomości języka pakowanie czekoladek Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 19 grudnia 2017 04:54

Oferta pracy w Niemczech przy pakowaniu pralinek i figurek czekoladowych w zakładzie z Hamburga. Zatrudnienie od zaraz dla osób bez znajomości języka na stanowisku pakowaczy.

Stanowisko: Pakowacz czekoladek i pralinek

Miejscowość: Hamburg, Niemcy

Stawka godzinowa: 11,25 euro brutto na godzinę prazy

Liczba miejsc pracy: 2

Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za obsługę maszyn produkcyjnych
  • do zadań należeć będzie kontrolowanie czy czekoladki spełniają wymogi jakościowe
  • obowiązkiem będzie przekładanie czekoladek do plastikowych tacek
  • ozdabianie figurek oraz pakowanie do woreczków lub kartoników

Oczekiwania:

  • rzetelne wypełnianie zadań
  • umiejętność pracy w szybkim tempie
  • dyspozycyjność od zaraz
  • skrupulatność
  • zdolność do pracy w zespole
  • duża samodzielność

Zapewniamy:

  • możliwe zakwaterowanie – samodzielny pokój w mieszkaniu 2 pokojowym koszt 250 euro miesięcznie + 1/2 kosztów za media
  • pierwsza umowa na okres próbny (3 miesiące) docelowo stała praca
  • pracę na pełny etat
  • dobre zaplecze socjalne
  • przyjazne warunki i grono współpracowników pochodzących z Polski

Aplikacja:

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wysyłania aplikacji za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Wiadomość e-mail z załączeniem CV oraz LM z podaniem aktualnych danych kontaktowych oraz zapisem o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres:

zuver-cv@consultant.com z dopiskiem: „pakowanie pralin/01/2018″

Zuver GmbH – Vermittlungsagentur
Müller-Breslau-Straße 11
45130 Essen

ID ogłoszenia: 1035a380077cfeb6

2 komentarze na “Od zaraz praca Niemcy bez znajomości języka pakowanie czekoladek Hamburg”

  1. Witam jestem zainteresowana oferta pracy.Moje dane kontaktowe Regina Borowiak tel.48785630983