€ 12,49/h brutto

Od zaraz praca Niemcy bez znajomości języka pakowanie kosmetyków samochodowych Ulm

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Ulm
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 3 października 2019 04:26

Oferujemy zatrudnienie od zaraz w Ulm dla Polaków bez znajomości języka przy pakowaniu kosmetyków samochodowych. Ogłoszenie pracy w Niemczech na stanowisku pakowacza.

Stanowisko: Pakowacz kosmetyków samochodowych

Miejsce zatrudnienia: Ulm, Niemcy

Wynagrodzenie: 12,49 euro brutto na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 3

Opis stanowiska pracy:

  • proste zadania w fabryce kosmetyków samochodowych
  • prace polegają na kontroli jakości oraz pakowaniu produktów gotowych na ostatnim etapie produkcji

Oczekiwania:

  • zręczność
  • czynne prawo jazdy kat.B
  • własne auto na wyjazd
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • świetne zorganizowanie czasu pracy
  • wysoka sprawność fizyczna

Oferujemy:

  • bardzo dobre wynagrodzenie
  • zatrudnieni w oparciu o niemiecką umowę o pracę
  • zatrudnienie w solidnej firmie
  • umowę na okres 3 miesięcy próbnych z możliwością przedłużenia
  • na miejscu zorganizowane odpłatne zakwaterowanie w cenie 300 euro miesięcznie od osoby miesięcznie
  • atrakcyjne dodatki np: premia frekwencyjna, dofinansowanie na pokrycie kosztów zamieszkania, tańsze obiady itp.

Aplikacja:
Osoby zainteresowane ofertą powyższą, proszone są o przesłanie wiadomości e-mail z załączeniem CV, na adres:

  • polnische.arbeitskrafte@worker.com z dopiskiem pakowanie auto-kosmetyków Ulm

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-jezyka-praca-niemcy-od-zaraz-przy-pakowaniu-kosmetykow-samochodowych-ulm/

ID ogłoszenia: 1665d94e6320fc06

1 odpowiedź na “Od zaraz praca Niemcy bez znajomości języka pakowanie kosmetyków samochodowych Ulm”

  1. Witam. Wszystkie oczekiwania spełniam. posiadam amochód, prawo jazdy, jestem dyspozycyjny od zaraz. Mój tel. 668128464
    Zbigniew Woźniak