€ 11 euro brutto/h + mieszkanie

Od zaraz praca Niemcy bez znajomości języka pakowanie perfum Bremen 2017

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bremen
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: 6 tygodni
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 29 maja 2017 03:20

Proponujemy tymczasową pracę w Niemczech 2017 przy pakowaniu perfum. Od zaraz zatrudnimy Polaków bez znajomości języka i doświadczenia w fabryce z Bremen na okres 6 tygodni.

Stanowisko: Pakowacz
Miejscowość: Bremen, Niemcy
Wynagrodzenie: 11 euro brutto na godzinę pracy
Termin: od zaraz
Liczba miejsc do obsadzenia: 5

Zakres zadań:

  • praca manualna polegająca na przepakowaniu oraz ponownym pakowaniu flakonów perfum
  • montaż zabezpieczeń antykradzieżowych

Oczekiwania:

  • sprawność fizyczna i zręczność
  • duża dokładność, pracowitość, elastyczność
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • dyspozycyjność od zaraz na 6 tygodni
  • zaangażowanie, wydajność
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu

Zapewniamy:

  • umowę o pracę na czas określony
  • zatrudnienie na 6 tygodni bez możliwości przedłużenia
  • darmowe zamieszkanie zorganizowane na cały okres zatrudnienia
  • pracownicy najlepsi będą mogli brać udział w innych ciekawych projektach realizowanych przez agencję pracy
  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, zgłoszenia grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości.

Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz aktualnych danych kontaktowych.
Wiadomość z CV oraz LM należy skierować za pomocą poczty elektronicznej z podaniem odpowiedniego tytułu:
„Perfumy, Bremen”

Arbeiteinstellen – Agentur für Arbeit
Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf

arbeiteinstellen@job4u.com

ID ogłoszenia: 5485921e99f31f1c

10 komentarzy na “Od zaraz praca Niemcy bez znajomości języka pakowanie perfum Bremen 2017”

  1. witam, jesteśmy z dziewczyną zainteresowani ofertą proszę o kontakt +48573097062

  2. Rurekskw na 24 maja 2017 @ 12:49

    Witam jesteśmy zainteresowani z kolegą ofertą pracy od zaraz prosimy o kontakt tel +48518656956 i +48796966026

  3. Witam ja i dziewczyna jesteśmy zainteresowani państwa ofertą proszę o kontakt 883513954

  4. AneczkA99 na 27 maja 2017 @ 12:06

    Witam, wraz z moim chłopakiem jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą, proszę o kontakt 508918375 lub na maila aniagielmuda@interia.pl

  5. Aleksander1 na 30 maja 2017 @ 13:25

    Ja i narzeczona jesteśmy zainteresowani tą ofertą pracy, prosze o kontakt 798478796

  6. katarynka117 na 31 maja 2017 @ 13:32

    Witam jestem wraz z chłopakiem zainteresowana. Wysłaliśmy nasze CV i czekamy na odpowiedź. kasia7101@op.pl

  7. dawidqwerty na 31 maja 2017 @ 17:31

    Witam jestem zainteresowany ,moge zaczac wlasciwie od zaraz ,w razie czego prosze o kontakt 536953552

  8. Paulina590 na 4 czerwca 2017 @ 14:01

    Witam jestem zainteresowana wraz z chłopakiem państwa ofertą proszę o kontakt 519 371 494

  9. Edyta1997 na 5 czerwca 2017 @ 20:54

    Witam jestem zainteresowana oferta wraz z jeszcze jedna kobieta. Dyspozycyjne od 10 czerwca 663330069

  10. Witam jestem zainteresowany tą ofertą , proszę o kontakt 503035571