€ 11,50 euro brutto/h

Od zaraz praca w Niemczech bez znajomości języka przy pakowaniu czekoladek Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dortmund
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 25 września 2017 04:42

Od zaraz w Dortmundzie zatrudnienie na produkcji przy pakowaniu luksusowych czekoladek. Oferta aktualnej pracy w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia.

Stanowisko: Pakowacz pralinek

Rozpoczęcie: od zaraz

Miasto: Dortmund, Niemcy

Stawka godzinowa: 11,50 euro brutto na godzinę

Liczba wakatów: 2

Zakres zadań:

  • praca przy linii produkcyjnej
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie przeprowadzanie wizualnej kontroli jakości oraz pakowanie luksusowych pralinek do plastikowych wytłoczek
  • zakład przestrzega surowych zasad BHP w pracy z żywnością, na miejscu zapewnione są płyny dezynfekcyjne, rękawiczki, czepki, fartuchy a pracownicy muszą przestrzegać obowiązujących zasad

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • sumienność, odpowiedzialność
  • dostępność od zaraz
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • zdyscyplinowanie
  • preferowane zgłoszenia od osób z doświadczeniem
  • gotowość do przejścia płatnych badań

Oferujemy:

  • zakwaterowanie zapewnione w wynajętych kwaterach (koszt w połowie pokrywa pracodawca – koszt po stronie pracownika to 125 euro miesięcznie
  • uniform służbowy
  • rzetelne przeszkolenie
  • pierwszą umowę na okres próbny z możliwością przedłużenia dla pracowników którzy się sprawdzą
  • pakiet motywacyjny
  • możliwość korzystania z niemieckich świadczeń

Aplikacja:

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: pakowanie-pralin09/17

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende-arbeit@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

ID ogłoszenia: 19359c7f37fd5545

7 komentarzy na “Od zaraz praca w Niemczech bez znajomości języka przy pakowaniu czekoladek Dortmund”

  1. zezwalam na przetwarzanie danych osobowych, jestem zainteresowana panstwa oferta , znam podstwowy niemiecki , obecnie pracuje w polsce na produkcji w automotive , chce jednak wyjechac do pracy w niemczech , w tamtym roku pracowałam przy opiece osób starszych , nie moge dodac cv jest jakis problem , to kontakt do mnie 506764433 , z góry dziekuje za przeczytanie mojej wiadomosci . pozdrawiam .

  2. Zezwalam na przetwarzanie naszych danych osobowych. Dzień dobry. Razem z chłopakiem jesteśmy zainteresowani pracą. Obecnie mieszkamy w Hamm,lecz marzymy o zmianie pracy i miasta. Kontakt +48600941290

  3. Zezwalam na przetwarzanie danych,Witam, jestesmy zainteresowane praca z kolezanka,791 291 610

  4. Zezwalam na przetwarzanie danych osobowych. Jestem zainteresowany Państwa oferta. Obecnie mieszkam w Dortmundzie. Kontakt: +48785119682

  5. Zezwalam na przetwarzanie moich danych osobowych. Jestem zainteresowany Państwa oferta pracy. Obecnie mieszkam w Dortmundzie. Kontakt: +48785119682

  6. Zezwalam na przetwarzanie moich danych osobowych. Witam jestem zainteresowana państwa ofertą. Pracowałam 5 lat w zakładzie produkcyjnym. Mieszkam obecnie w Bochum. Kontakt: +49 15772355545

  7. zezwalam na przetwarzanie moich danych osobowych .witam jestem zainteresowani tą oferta. kontakt 575934820