€ 12,84/h brutto

Od zaraz praca Niemcy bez znajomości języka przy pakowaniu pralin dla par Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lipsk
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 10 września 2018 03:11
  • Wygasa: 17 dni, 6 godzin

Aktualne od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka przy pakowaniu pralin czekoladowych. Zatrudnienie w Lipsku dla par z zakwaterowaniem zorganizowanym odpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Pakowacz czekoladek

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Miejscowość: Lipsk, Niemcy

Wynagrodzenie: 12,84 euro brutto na godzinę pracy

Wakaty: 6

Opis stanowiska pracy:

  • prosta aczkolwiek powtarzalna i monotonna praca produkcyjna, polegająca na pakowaniu pralin
  • zadania wykonywane są przy linii produkcyjnej

Wymagania:

  • dostępność od zaraz
  • możliwość podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • pracowitość, odpowiedzialność, uczciwość
  • mile widziane zgłoszenie od par
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na produkcji spożywczej lub w gastronomii
  • zręczność

Oferujemy:

  • pracę do końca bieżącego roku
  • dla pracowników najrzetelniej wypełniających powierzone obowiązki możliwość przedłużenia umowy
  • zamieszkanie w cenie 150 euro od osoby lub 250 euro od pary
  • bardzo dobre zarobki wypłacane terminowo
  • opcja korzystania z tanich dań na stołówce pracowniczej
  • wsparcie koordynatora Polaka

Aplikacja:
Szanowni kandydaci,
Jeśli powyższa oferta okazała się dla Was interesująca i spełniacie nasze wymagania (lub większość z nich) prosimy o przesłanie swojej aplikacji w postaci CV ze zdjęciem wraz z krótkim opisem własnej osoby na podany poniżej adres.

Przypominamy również, aby do aplikacji została dołączona klauzula, która wyraźnie zezwala nam na przetwarzanie danych osobowych kandydatów w procesie rekrutacji.

W tytule wiadomości e-mail proszę napisać „Pakowanie pralin czekoladowych, Lipsk/09/2018″ pomoże nam to na przypisanie Państwa zgłoszenia do o tej konkretnie oferty.

Neue Arbeit GmbH
Wilhelminenhofstraße 63, 12459 Berlin

neuearbeit[at]berlin.com

Jednoczenie zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 2735b95679a6686a

9 komentarzy na “Od zaraz praca Niemcy bez znajomości języka przy pakowaniu pralin dla par Lipsk”

  1. Aagnieszkka na 11 września 2018 @ 10:17

    Witam w raz z chłopakiem jesteśmy zainteresowani oferta pracy proszę o kontakt 663034264

  2. Zbigniew ADAMCZYK na 12 września 2018 @ 11:00

    witam jestem zaintersowany ta oferta pracy. obecnie pracuje w DHL w Norymbergii a
    mieszkam w Furth.
    mój mail zadam1972@wp.pl
    nr. tel +48 605-357-043
    cv wysle po kontakcie z panstwem

  3. Witam jestesmy Para pracowalismy jako pakowacze slodyczy i jestesmy zainteresowani taka Praca mój meil.bak-mie@wp.pl tel.+48783515334

  4. Maciek12345655 na 13 września 2018 @ 17:49

    Wita, jestem zainteresowany ofertą. Bardzo proszę o podanie dokładnego adresu e-mail na który można wysłać CV lub o kontakt na nr tel. : 790 457 370 lub adres – gorgi@onet.pl
    Pozdrawiam

  5. Witam jestem zainteresowana pracą wraz z
    chłopakiem.
    Mój mail: elamorek13@gmail.com
    Pozdrawiam

  6. Paulinkaaaa12 na 16 września 2018 @ 20:27

    Witam,wraz z chłopakiem jestem zainteresowana ofertą. Proszę o kontakt: 721727351.

  7. Marlena1523 na 16 września 2018 @ 21:32

    Witam. Proszę o kontakt 506374809. Jestem wraz z narzeczonym zainteresowana ofertą pracy. Pozdrawiam.

  8. Witam
    Jesteśmy zainteresowani. Tel. 792732774. Mail filoskoli@gmail.com.
    Mamy doswiadczenie w pracy w Niemczech
    Piotr i Martyna

  9. Witam.Wraz z narzeczoną jesteśmy zainteresowani państwa oferta pracy.Prosimy o pilny kontakt pod numerem tel.724593160 lub723800606 z góry dziękujemy.

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.