€ 13,85/h

Od zaraz praca Niemcy bez znajomości języka przy produkcji deserów mrożonych fabryka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 13 października 2022 01:18

Oferujemy zatrudnienie od zaraz w fabryce z Berlina na produkcji deserów mrożonych. Praca w Niemczech dostępna dla osób bez znajomości języka i doświadczenia. Zakwaterowanie bezpłatne zapewnione na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji deserów

Miasto: Berlin, Niemcy

Pensja: 13,85 euro brutto na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Zakres zadań:

  • wykonywanie prac produkcyjnych w fabryce deserów mrożonych z Berlina
  • obowiązkiem będzie między innymi: pakowanie, obsługiwanie urządzeń, napełnianie opakowań, dbanie o ciągłość itp.

Oczekiwania:

  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • solidność
  • zaangażowanie
  • dobra kondycja fizyczna
  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • gotowość do podjęcia pracy zmianowej

Zapewniamy:

  • uniform służbowy
  • środki ochronne
  • rzetelne szkolenie pracownicze
  • pomoc rezydenta polskiego pochodzenia
  • pracę w systemie zmianowym
  • zatrudnienie na podstawie umowy niemieckiej
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw formalnych
  • pracę na 3 zmiany
  • zatrudnienie od zaraz
  • umowę na pełny etat
  • darmowe zamieszkanie zorganizowane przez pracodawcę na miejscu
  • możliwość pobierania zaliczek
  • przejazdy do pracy
  • solidne dodatki do pensji podstawowej

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń mailowo na poniższy adres:

  • polnische.arbeitskrafte@worker.com z dopiskiem produkcja deserów, październik 2022/Berlin

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-deserow-fabryka-berlin/

ID ogłoszenia: 850634530d7e1064