€ 15,50/h brutto

Od zaraz praca Niemcy bez znajomości języka przy sprzątaniu metra Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 5 grudnia 2022 01:16

Propozycja zatrudnienia od zaraz przy sprzątaniu i dezynfekcji wagonów metra w Berlinie. Niemcy praca dla sprzątaczy bez znajomości języka z bezpłatnym zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka wagonów metra

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wynagrodzenie: 15,50 euro brutto na godzinę pracy

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Zakres zadań:

  • praca głównie na noce przy sprzątaniu wagonów metra
  • obowiązkiem będzie sprzątanie, mycie powierzchni, odkażanie
  • pracownik będzie miał do dyspozycji profesjonalną chemię do sprzątania oraz detergenty

Oczekiwania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • prawo jazdy kat. B
  • własny samochód
  • brak nałogów
  • dobra kondycja fizyczna
  • gotowość do pracy na zmianie nocnej
  • zaangażowanie, samodzielność, sumienność

Zapewniamy:

  • komplet odzieży pracowniczej
  • za darmo zorganizowane zamieszkanie w hotelu pracowniczym na miejscu
  • dostęp do pakietu świadczeń socjalnych
  • niemiecką umowę o pracę na okres próbny z opcją przedłużenia
  • pracę zmianową – na początek wyłącznie nocna zmiana
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • kompleksowe przeszkolenie

Aplikacja:

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: sprzątanie metra, Berlin 12/22

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende-arbeit@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

ID ogłoszenia: 694638cab080a068