€ 11,50/h brutto

Od zaraz praca Niemcy dla kierowcy kat.B przewóz osób UBER Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 22 sierpnia 2019 04:39

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz przy przewozie osób dla UBER-a. Zatrudnienie w Monachium dla kierowcy kat.B z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Kierowca kat.B

Lokalizacja: Monachium, Niemcy

Wynagrodzenie: 11,50 euro brutto na godzinę pracy

Termin: od września 2019

Opis zadań:

  • obsługa zleceń na przewóz osób za pomocą aplikacji telefonicznej
  • pracownik odbiera interesuje go zlecenie – jedzie we wskazane miejsce na mapie, zabiera klientów i wiezie ich w miejsce docelowe
  • konieczność dbania o dobry stan samochodów i odpowiedni komfort jazdy

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • prawo jazdy kat.B i dobra orientacja w terenie
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • wysoka kultura osobista
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • schludność
  • przyjazne nastawienie, optymizm

Zapewniamy:

  • wdrożenie w obowiązki
  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • do dyspozycji auto służbowe typu Opel Astra, VW Golf, Toyota Auris + kartę paliwową i telefon komórkowy
  • ubezpieczenie pracownicze
  • dostęp do świadczeń socjalnych
  • opieka polskojęzycznego koordynatora
  • zatrudnienie do podjęcia już od września 2019

Aplikacja:

Kontakt: einfachlosungen2019@germanymail.com z dopiskiem:

„Kierowca kat.B – Uber od września, Monachium 2019”

CV w języku niemieckim przyspieszy proces rekrutacji.

Einfach Lösungen Agentur GmbH
Charlottenstraße 27, 15969 Berlin

ID ogłoszenia: 9005d5da67079cac