€ od 2700

Od zaraz praca Niemcy dla kierowcy kat.B w Berlinie bez języka przewóz osób niepełnosprawnych

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 5 sierpnia 2021 03:03

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech dla kierowcy kat.B. Zatrudnienie w Berlinie także bez znajomości języka przy przewozie osób niepełnosprawnych, chorych i starszych.

Stanowisko: Kierowca kat. B

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Pensja: od 2700 euro brutto miesięcznie

Miasto: Berlin, Niemcy

Wakaty: 4

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie na stanowisku kierowcy kat. B przy przewozie osób starszych, chorych i niepełnosprawnych specjalnie do tego przystosowanym autem
  • czasem przewóz dokumentów
  • obowiązkiem będzie pomoc pasażerom zająć bezpiecznie miejsce i transport do miejsca docelowego

Wymagania:

  • dobra sprawność fizyczna
  • energiczność, zwinność
  • szybkość reakcji
  • empatia
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • brak punktów karnych
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • świetna orientacja w terenie
  • gotowość do przejścia kursu z pierwszej pomocy
  • gotowość do przyswojenia podstawowych zwrotów w języku niemieckim przed wyjazdem

Oferujemy:

  • możliwość wzięcia udziału w tanim kursie języka niemieckiego, organizowanego w siedzibie firmy
  • samodzielne stanowisko pracy
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę do podjęcia od zaraz
  • ubezpieczenie
  • dostęp do świadczeń socjalnych
  • prawo do płatnego urlopu i respektowanie go
  • dla najlepszych możliwość podjęcia stałej pracy

Aplikacja:

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego:

Przewóz osób niepełnosprawnych/starszych, Berlin 08/21

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

e-mail: dringende@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

ID ogłoszenia: 526610ad80528e20