€ ok. 1350 euro netto

Od zaraz praca Niemcy dla kuriera kierowcy bez znajomości języka Erding

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Erding
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 14 października 2013 01:32

Firma przewozowa z Erding pilnie poszukuje kuriera kierowcy kat.B bez znajomości języka niemieckiego. Oferta pracy w Niemczech od zaraz polegająca na dostarczaniu paczek do klientów.

Stanowisko: Kurier

Miejsce: Erdnig

Zarobki: ok. 1350 euro netto

Termin: praca dostępna od zaraz

Zadania:

  • Zadania polegają na rozwożeniu paczek do klientów na wyznaczonym terenie. Do obowiązków należy również załadunek paczek na samochód dostawczy.

Wymagamy:

  • prawo jazdy kat.B
  • Możliwość do wyjazdu do pracy w Niemczech od zaraz
  • chęć do pracy za granicą
  • możliwość pracy w dni świąteczne oraz w Sylwestra
  • mile widziana będzie znajomość języka niemieckiego

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania zgłoszenia na poniższy adres e-mail:
lassal909@gmail.com

źródło: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/praca-niemcy-przy-rozwozeniu-towaru-kierowca-erding-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 374525a8430248af

17 komentarzy na “Od zaraz praca Niemcy dla kuriera kierowcy bez znajomości języka Erding”

  1. Hallo … Ich bin fest entschlossen, und ich kann sofort loslegen …

  2. Witam, bardzo mi zależy na takiej pracy, jestem dyspozycyjny , pracowity i uczciwy. Bardzo proszę o kontakt w sprawie pracy. Z góry dziękuje – Mariusz Szymański tel. 512338453.

  3. kurier-kierowca na 29 października 2013 @ 21:48

    Witam, jestem kierowcą z długoletnim stażem pracy jako kierowca-mechanik z kat. C. Pracę moge podjąć oed zaraz. tel. 606 170 529

  4. jestem zainteresowany w/w pracą tel. kontaktowy +48600779318

  5. Witam.
    Posiadam wieloletnie doświadczenie jako kierowca busa.
    Kilka lat przepracowanych na plantacji chmielu w Niemczech.
    Komunikatywny niemiecki . 605 698 212

  6. witam jestem zainteresowany ofertą pracy jako kurier od zaraz szybko sie ucze nie dawno jezdziłem jako kurier za granicą .teraz szukam cos lepszego .prosze o kontakt 665165520

  7. Witam.
    Posiadam wieloletnie doświadczenie jako kierowca busa.724743022

  8. Witam. Jestem zaintereowany Państwa oferta pracy posiadam prawojazdy kat B jestem osobą pracowitą i suminną prosze o kontakt pod nr 514 495 807 pozdrawiam Eryk.M

  9. Witam,
    Jestem zainteresowany podjęciem pracy. Pracowałem wcześniej w Niemczech więc znam podstawy języka niemieckiego, posiadam własny samochód, mieszkam w woj lubuskim. Jestem osobą dyspozycyjną bez nałogów.

    Mój tel: 604422784
    Pozdrawiam

  10. Witam, jestem Zainteresowany tą pracą. Język niemiecki znam w stopniu perfekt 🙂 Znam topografie Niemiec lub poszczególne miasta. Po za tym przejechałem dostawczym około 100 tyś w tym Niemcy VW T4, Sprinter, Master 8 palet. WAŹNE: Jestem osobą pracowitą i sumienną… Telefon +48 601923440 Pozdrawiam !

  11. krzychushz1 na 13 stycznia 2014 @ 11:56

    Witam, jestem zainteresowany ofertą pracy i gotowy do wyjazdu od zaraz.
    Kontakt:
    tel: 797119032
    e-mail: krzychushz@vp.pl

  12. Witam.
    Jestem zainteresowany tym Ogłoszeniem

  13. dawidowski na 23 stycznia 2014 @ 12:48

    Witam jesteśmy zainteresowani Państwa ogłoszeniem.
    Jesteśmy gotowi wyjechać od zaraz charakteryzuje nas pracowitość oraz sumienność.
    Mamy 19 lat posiadamy prawo jazdy kat. B ,własny samochód. Pracowaliśmy już za granica przy zbiorach.Gotowi do podjęcia pracy od zaraz.
    Prosimy o kontakt dawido1230@onet.eu

  14. Szanowni Państwo chętnie wezmę udział w rekrutacji mam duże doświadczenie w prowadzeniu każdego rodzaju busa..czar144@wp.pl

    Z poważaniem:
    JD

  15. Jestem zainteresowany ofertą pracy i gotowy na wyjazd w każdym terminie
    tel.+49 151 63816995

  16. Witam,
    Jesteśmy zainteresowani pracą.
    3 osoby (21 lat, 21 lat, 23 lat).
    Mamy doświadczenie.
    Jesteśmy sprawni fizycznie, wytrzymali.
    Czekamy na kontakt.
    Tel: 881 059 480
    Email: ckcpwoj@vp.pl

    Pozdrawiamy,
    Paweł, Mateusz, Dawid.

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.