€ 1880/mc brutto

Od zaraz praca Niemcy dla par bez znajomości języka pakowanie ciastek 2019 Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Düsseldorf
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 2 września 2019 04:10
  • Wygasa: 11 dni, 18 godzin

Atrakcyjne ogłoszenie pracy w Niemczech dla par przy pakowaniu ciastek. Zatrudnienie 2019 w fabryce z Düsseldorf od zaraz również bez znajomości języka i doświadczenia zawodowego.

Stanowisko: Pakowacz ciastek

Miejsce zatrudnienia: Düsseldorf, Niemcy

Zarobki: 1880 euro brutto miesięcznie

Start: od zaraz

Obowiązki:

  • praca manualna – prosta i powtarzalna
  • zadania wykonywane są przy linii produkcyjnej
  • osoba zatrudniona odpowiedzialna będzie za ręczne pakowanie ciastek
  • ponadto obowiązkiem będzie przeprowadzanie wizualnej kontroli jakości oraz obsługa maszyn produkcyjnych
  • w razie potrzeby inne zadania zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • zręczność
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • dyspozycyjność od zaraz
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • zdolności manualne
  • wysoka sprawność fizyczna

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę na okres próbny z opcją przedłużenia i podjęcia stałej pracy w Niemczech
  • pracę od zaraz
  • pomoc koordynatora Polaka na miejscu
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • na miejscu zorganizowane zakwaterowanie płatne 400 euro od pary plus media
  • szkolenia pracownicze
  • wsparcie również przy dopełnianiu spraw urzędowych

Jak aplikować?
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłanie aplikacji drogą elektroniczną z załączeniem aktualnego CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacyjnym oraz realnym terminem dyspozycyjności.

Prosimy o przemyślane aplikowanie. Nie poszukujemy osób leniwych, które liczą na łatwe i proste pieniądze bez minimalnego wkładu własnego.

Pracodawca nie pobiera żadnych opłat przed wyjazdem do Niemiec.

Nr ref. pakow/a5/09/19

Nützliche Arbeit Offene Handelsgesellschaft
Klenzestraße 30
80469 München, Bayern

nutzliche-arbeit@workmail.com

ID ogłoszenia: 7085d6c21b1e9465

2 komentarze na “Od zaraz praca Niemcy dla par bez znajomości języka pakowanie ciastek 2019 Düsseldorf”

  1. aleksandra74 na 7 września 2019 @ 20:40

    Chętna para do pracy.
    aleksandrastrzelczyk@onet.pl
    537991120

  2. Operator0203 na 11 września 2019 @ 14:28

    Jestem zainteresowany+48510121144

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.