€ 2,145.00

Od zaraz praca Niemcy dla par bez znajomości języka pakowanie perfum w Hanowerze

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hanower
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 3 stycznia 2022 00:46

Ogłoszenie tymczasowej pracy w Niemczech dla par pakowaczy przy pakowaniu perfum. Zatrudnienie w fabryce z Hanoweru od zaraz także bez znajomości języka i doświadczenia. Odpłatne zakwaterowanie zapewnione jest na miejscu przez pracodawcę.

Lokalizacja: Hanower, Niemcy

Stanowisko: pakowacz perfum

Pensja: miesięcznie 2145 euro brutto

Start: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 16

Zakres zadań:

  • prosta, manualna praca przy pakowaniu markowych perfum
  • zadania wykonywane są w pozycji siedzącej w fabryce monitorowanej

Oczekiwania:

  • energiczność, zwinność, zręczność
  • skrupulatność, dokładność
  • świetna organizacja czasu pracy
  • mile widziane doświadczenie
  • dużą zaletą będzie znajomość języka niemieckiego
  • sumienne wypełnianie powierzonych zadań
  • punktualność
  • możliwość pracy w systemie zmianowym

Zapewniamy:

  • niemiecką umowę o pracę
  • prawo do płatnego urlopu
  • 8h pracy 5 dni w tygodniu
  • możliwość pracy w soboty
  • pomoc koordynatora polskiego pochodzenia
  • przeszkolenie pracownicze w języku polskim na miejscu
  • wsparcie polskiego rezydenta na miejscu
  • zamieszkanie zorganizowane na miejscu odpłatnie

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zgłoszenia grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości.

Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz aktualnych danych kontaktowych.

Wiadomość z CV oraz LM należy wysłać za pomocą poczty elektronicznej z podaniem odpowiedniego tytułu:

„Pakowanie perfum, Hanower 01/2022”

Arbeiteinstellen – Agentur für Arbeit
Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf

arbeiteinstellen@germanymail.com

ID ogłoszenia: 74361d1990dc0b54