€ 15/h brutto

Od zaraz praca Niemcy dla sprzątaczki przy sprzątaniu biur w Berlinie 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 6 sierpnia 2020 02:15

Zatrudnienia od zaraz przy sprzątaniu powierzchni biurowych w Berlinie. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla sprzątaczek z podstawową znajomością języka. Przez pierwsze 3 miesiące pracodawca zapewnia bezpłatne zakwaterowanie.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Rozpoczęcie pracy w Niemczech: od zaraz

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Pensja: 15 euro brutto na godzinę pracy

Zakres zadań:

  • praca fizyczna przy samodzielnym sprzątaniu powierzchni biurowych
  • obecnie pracownicy wykonują swoje zadania bazując głównie n preparatach do odkażania powierzchni (na bazie alkoholu) i w specjalnym uniformie

Wymagania:

  • minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • dostępność od zaraz
  • przykładanie się do powierzonych obowiązków
  • dobra kondycja fizyczna
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • zaświadczenie o niekaralności
  • wysoka kultura osobista
  • schludność

Zapewniamy:

  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • wsparcie koordynatora Polaka
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw formalnych
  • niemiecką umowę o pracę
  • darmowe zakwaterowanie zorganizowane przez okres pierwszych 3 miesięcy – potem konieczność zapewnienia sobie zamieszkania we własnym zakresie, pracodawca zapewnia na życzenie pomoc w szukaniu płatnego lokum

Aplikacja:
Prosimy o kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej. Wiadomość e-mail należy przesłać z załączeniem CV na adres:

  • NeueArbeit2020@web.de z informacją w nagłówku: sprzątanie biur, od sierpnia 2020

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-w-niemczech-przy-sprzataniu-biur-w-berlinie-od-zaraz-dla-sprzataczek-z-podstawowym-jezykiem/

ID ogłoszenia: 7625f2b2422c5360