€ 1200-1300 euro netto/mc

Od zaraz praca Niemcy jako pracownik budowlany przy rozbudowie hotelu Feldberg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Feldberg
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: do uzgodnienia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 18 kwietnia 2017 03:15

Ogłoszenie aktualnej pracy w Niemczech przy rozbudowie hotelu 4*. Oferta z Feldberg dla pracownika budowlanego do podjęcia od zaraz. Zakwaterowanie oraz wyżywienie zorganizowane jest na miejscu bezpłatnie.

Stanowisko: Pracownik budowlany
Miejsce zatrudnienia: Feldberg, Niemcy
Termin: od zaraz
Pensja: 1200-1300 euro netto miesięcznie w zależności od kwalifikacji

Zakres zadań:

  • praca przy rozbudowie hotelu czterogwiazdkowego
  • pracownik będzie odpowiedzialny za wykonanie prostych zadań związanych z montażem instalacji gazowych oraz wodno kanalizacyjnych

Oczekiwania:

  • znajomość języka niemieckiego w stopniu A2-B1 (średnio zaawansowany)
  • niezbędne jest doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • mile widziane osoby z szerszą wiedzą odnoście wykonywanych prac oraz posiadanie uprawnień

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w Niemczech od zaraz
  • dostęp do świadczeń socjalnych
  • ubezpieczenie
  • darmowe zamieszkanie w pokoju dwuosobowym
  • wyżywienie bezpatnie zorganizowane na miejscu
  • dostęp do wi-fi w cenie 30 euro
  • praca na pełny etat – p dni na tydzień po 8 godzin

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o przesłanie zgłoszenia za pośrednictwem poczty elektronicznej, na adres:

  • cv@jobconnection24.pl

Więcej informacji: +48 509 134 590

źródło: http://www.praca4u.net/pracownik-budowlany-w-feldberg-id483652.html

ID ogłoszenia: 66058f51a682c8e7

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.