€ do uzgodnienia

Od zaraz praca Niemcy malarz przy wykończeniach na budowie Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Frankfurt nad Menem
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 15 grudnia 2016 03:29

Pilnie poszukujemy malarza budowlanego do podjęcia pracy w Niemczech na budowie. Zatrudnienie od zaraz we Frankfurcie nad Menem przy wykończeniach mieszkań remontowanych.

Stanowisko: Malarz budowlany – wykończeniowiec
Lokalizacja: Bawaria, Badenia-Wirtembergia, Frankfurt nad Menem, Niemcy
Stawka godzinowa: do ustalenia
Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • wykończenia wnętrz w nowych lub remontowanych mieszkaniach/domach
  • malowanie ścian
  • wyrównywanie powierzchni
  • inne zadania zlecone przez kierownika prac

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • dyspozycyjność od zaraz
  • niezbędne wykształcenie budowlane
  • czynne prawo jazdy kat.B
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie uniwersyteckim A2 – czyli komunikatywnie
  • gotowość do przyjechania swoim autem

Oferujemy:

  • pracę od zaraz
  • wysokie zarobki wypłacane w euro
  • darmowe zamieszkanie
  • pomoc konsultanta przez całą umowę
  • ubezpieczenie pracownicze
  • odprowadzanie składek i płacenie podatków
  • zatrudnienie na dłużej
  • niemieckie warunki zatrudnienia

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń poprzez poniższą stronę:

ID ogłoszenia: 2995851e28d85ce3

1 odpowiedź na “Od zaraz praca Niemcy malarz przy wykończeniach na budowie Frankfurt nad Menem”

  1. Witam jestem zainteresowany ofertą pracy mam 2 letnie doświadczenie w wykonczeniach wnętrz jestem po technikum budowlanym posiadam prawo jazdy kat B .