€ do uzgodnienia

Od zaraz praca Niemcy na budowie jako Hydraulik – Instalator, Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Düsseldorf
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: na czas nieokreslony
  • Opublikowany: 15 stycznia 2018 02:52

W rejonie Düsseldorf możliwa od zaraz legalna praca w Niemczech na budowie dla hydraulika – instalatora. Zatrudnienie przy montażu instalacji sanitarnych i ogrzewania.

Work InTime GmbH jest przedsiębiorstwem z ugruntowaną pozycją na rynku niemieckim. Zatrudniamy ponad 1500 fachowców i posiadamy liczne oddziały na terenie całych Niemiec.

Do obsługi dużego projektu budowlanego w Düsseldorfie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Hydraulik/Instalator
(osoby pojedyncze, teamy, grupy

Obowiązki:

Montaż instalacji wodnej, ogrzewania

Biały montaż

Sprawdzanie poprawności instalacji

Praca zgodnie z rysunkiem technicznym

Wymagania:

Wykształcenie kierunkowe lub/i doświadczenie w zawodzie min. 3 lata

Znajomość języka niemieckiego (min.jedna osoba)

Sumienne i profesjonalne wykonywanie zadań

Oferujemy:

Legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach

Wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji i znajomości języka niemieckiego

Zaliczki wypłacane już po tygodniu pracy

Dodatki urlopowe i świąteczne

Urlop wypoczynkowy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami

Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie internetowej:

www.work-intime.de

Jesteśmy do Państwa dyspozycji również pod numerem telefonu:0049 2234 9276 153

Zapraszamy również na nasz profil na Facebooku:Work InTime GmbH Polska

ID ogłoszenia: 8885a58c7d536266

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez Work InTime GmbH

Ostatnie przedmioty dodane przez Work InTime GmbH »