€ 2500-3000/mc brutto

Od zaraz praca Niemcy na budowie przy dociepleniach bez języka Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 9 grudnia 2019 03:08

Ogłoszenie tymczasowej pracy w Niemczech na budowie przy dociepleniach. Zatrudnienie od zaraz w Hamburgu dla budowlańców bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik budowlany

Lokalizacja: Hamburg, Niemcy

Pensja: 2500 do 3000 euro brutto miesięcznie

Opis stanowiska pracy:

  • wykonywanie prac budowlanych polegających na montażu dociepleń z wełny i styropianu
  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie również odpowiedzialna za klejenie płytek klinkierowych i inne zadania zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • atutem będzie doświadczenie
  • zdolność do pracy w grupie
  • pracowitość, sumienność
  • zaangażowanie
  • mile widziane prawo jazdy
  • preferowane osoby z dodatkowymi uprawnieniami

Zapewniamy:

  • bardzo dobre zarobki w kwocie od 2500 do 3000 euro miesięcznie
  • opcja pracy w godzinach nadliczbowych
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • zatrudnienie przez cały rok
  • miejsce zamieszkania
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
  • możliwość udziału w dodatkowym szkoleniach dla osób bez doświadczenia
  • na miejscu zapewnione zatankowane auta służbowe
  • przejazdy z Polski do Niemiec
  • terminowe wypłaty pensji
  • opcja pobierania zaliczek

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, zgłoszenia można przesyłać za pośrednictwem źródła.

źródło: www.pracuj.pl/praca/pracownik-budowlany-hamburg,oferta,7222735

ID ogłoszenia: 8335ded557b8c1a3

9 komentarzy na “Od zaraz praca Niemcy na budowie przy dociepleniach bez języka Hamburg”

  1. bojar2020cs na 15 grudnia 2019 @ 11:44

    jestem zainteresowany.mozna prosic o nr

  2. Marciniwanski na 16 grudnia 2019 @ 09:27

    Witam jest zainteresowany o proszę kontakt +48537938895

  3. Jestem zainteresowany proszę o kontakt +48 537141177. Dziekuję !

  4. Robert4041 na 24 grudnia 2019 @ 10:54

    Witam jestem zainteresowany proszę o kontakt 516728062 dziękuję

  5. Robert4041 na 24 grudnia 2019 @ 10:56

    Witam jestem zainteresowany 516728062 dziękuję

  6. Andrzej1973 na 28 grudnia 2019 @ 21:51

    Jestem zainteresowany proszę o kontakt +48 663732663 . Dziękuje

  7. Konrad1991 na 3 stycznia 2020 @ 09:20

    Dzien Dobry bardzo bym prosil o kontakt jestem zainteresowany oferta 518933780

  8. Piotrekm29 na 6 stycznia 2020 @ 19:55

    Witam jestem zainteresowany 724519653