€ 15-16,50/h +zakwaterowanie

Od zaraz praca Niemcy na lotnisku sprzątanie samolotów bez języka, Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Frankfurt nad Menem
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 4 kwietnia 2022 03:08

Propozycja zatrudnienia od zaraz przy sprzątaniu, dezynfekcji samolotów na lotnisku we Frankfurcie nad Menem. Niemczy praca bez znajomości języka z bezpłatnym zakwaterowaniem zorganizowanym na miejscu.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Miasto: Frankfurt nad Menem, Niemcy

Zarobki: od 15 do 16,50 euro brutto miesięcznie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Umowa: na 12 tygodni

Liczba wakatów: 6

Zakres zadań:

  • obowiązkiem będzie sprzątanie samolotów na lotnisku we Frankfurcie nad Menem
  • praca wykonywana jest zespołowo
  • do zadań należeć będzie odkurzanie, odkażanie, wycieranie, wynoszenie odpadów

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy pod presją
  • rzetelne przestrzeganie zasad BHP
    dokładność, pracowitość, systematyczność
  • zaangażowanie
  • wysoka kultura osobista
  • brak uczuleń oraz alergii

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy na 12 tygodni
  • niemiecką umowę o pracę
  • pomoc przy dopełnianiu spraw formalnych
  • koordynatora Polaka
  • bezpłatne zamieszkanie zapewnione na miejscu
  • dla pracowników najlepszych szansę podjęcia stałej pracy w Niemczech
  • dofinansowanie kursu językowego

Aplikacja:

Na Państwa zgłoszenia czekamy do II połowy kwietnia 2022 włącznie. Po wcześniejszym uzgodnieniu możliwe wyjazdy od zaraz.

Aplikacje proszę wysyłać na podany poniżej adres e-mail z tytułem maila w postaci:

„Sprzątanie-odkażanie samolotów, Frankfurt + imię i nazwisko”

UWAGA: Prosimy załączyć aktualne CV, LM nie jest wymagany

Stellenanzeige Rekrutierung GmbH
Kapuzinerstraße 24, 80337 München

e-mail: pl.stellenanzeige@contractor.net

ID ogłoszenia: 4446249a07462a14