€ 10€/godzina

Od zaraz praca Niemcy na magazynie dla studentów bez znajomości języka, Bawaria 2017

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Rennerod
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: od 03.07.2017
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 28 czerwca 2017 05:03

Od zaraz (3 lipca) potrzebni studenci do podjęcia pracy w Niemczech na magazynie. Zatrudnienie 2017 bez znajomości języka w Bawarii przy komisjonowaniu, pakowaniu, zdaniach porządkowych.

Dla naszego klienta, poszukujemy do pracy osoby ze statusem studenta.

Praca na magazynie dla zmotywowanych studentów

Miejsce pracy: Rennerod (pod Frankfurtem)/Bawaria

Obowiązki:

– Komisjonowanie towarów

– Pakowanie

– Prace porządkowe na magazynie

Wymagane:

– Mile widziana podstawowa znajomość języka niemieckiego

– Status studenta

– Gotowość do podjęcia pracy od 03.07.2017

Oferujemy:

– Zakwaterowanie

– Opiekę koordynatora

– Atrakcyjne wynagrodzenie

– Możliwość zdobycia cennego doświadczenie zawodowego na terenie Niemiec

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV na adres mailowy:

m.tschoepe@pin-personal.com

ID ogłoszenia: 5315953842f7f44d

1 odpowiedź na “Od zaraz praca Niemcy na magazynie dla studentów bez znajomości języka, Bawaria 2017”

  1. nicole1412 na 3 lipca 2017 @ 17:31

    Witam, wraz z partnerem jesteśmy gotowi zacząć od zaraz, studenci z ważnymi badaniami sanepidarno-epidemiologicznymi oraz zaświadczeniu o niekaralności. Nr kontaktowy: 785560880

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: mtschoepe
  • Zarejestrowany od: 28 czerwca 2017

Inne przedmioty dodane przez mtschoepe

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez mtschoepe »