€ 8,70 euro brutto/h

Od zaraz Praca Niemcy na magazynie hurtowni spożywczej bez języka Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dortmund
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 11 czerwca 2015 02:11

Hurtownia spożywcza w Dortmundu zatrudni od zaraz pracowników fizycznych bez znajomości języka do zbierania i pakowania zamówień. Niemcy praca dla Polaków.

Stanowisko: Pracownik magazynowy

Miejsce zatrudnienia: Dortmund

Zarobki: 8,70 euro brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska:

  • Praca odbywać się będzie w hurtowni spożywczej.
  • Pracownik będzie odpowiedzialny za magazynowanie produktów suchych. Zadania polegać będą na kompletowaniu zamówień oraz przygotowywaniu palet do wysłania.

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • preferowane zgłoszenia od osób z doświadczeniem w podobnej pracy
  • zaangażowanie, niezawodność
  • chęć zatrudnienia w długiej perspektywie czasowej
  • zdolność do liczenia w pamięci
  • umiejętność utrzymywania czystości na miejscu pracy

Oferta:

  • opieka polskojęzyczne koordynatora
  • wsparcie z otrzymaniem meldunku, opieki zdrowotnej oraz zakładem ubezpieczeń
  • praca na pełny etat
  • umowa niemiecka początkowo na czas określony z możliwością podpisania stałej
  • prawo do urlopu
  • możliwe premie oraz dodatki
  • pracodawca zapewnia zamieszkanie w cenie 215 euro miesięcznie

Aplikacja:
Osoby, które zainteresowała powyższa oferta i jednocześnie spełniające nasze wymagania prosimy o przysłanie zgłoszenia (najlepiej w j. niemieckim) wraz ze zdjęciem na podany poniżej adres.

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: magazyn/07/15

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

ID ogłoszenia: 39955784dcfee2b1

2 Odpowiedzi na “Od zaraz Praca Niemcy na magazynie hurtowni spożywczej bez języka Dortmund”

  1. Jestem zainteresowany wyjazdem proszę o kontakt greku20@hotmail.com, tel. 798480416

  2. artursikorski na 18 czerwca 2015 @ 14:44

    Jestem zainteresowany wyjazdem Prosze o kontakat xxx1920@interia.pl tel : 500524805