€ 9,01

Od zaraz praca Niemcy na produkcji części samochodowych, Zwickau

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Zwickau
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 15 października 2017 06:13

Z bezpłatnym zakwaterowaniem atrakcyjna oferta pracy w Niemczech na produkcji części samochodowych od zaraz w fabryce z rejonu Zwickau. Oczekiwana komunikatywna znajomość języka.

Jesteśmy niemiecka firmą działającą na rynku pracy od 1993 roku. Obecnie poszukujemy pracowników do produkcji wałów korbowych i korbowodów.

Oto Twoje obowiązki:
Obsługa maszyn produkcyjnych
Kontrola jakości
Monitorowanie produkcji
Rozwiązywanie problemów w razie awarii
Prace magazynowe / wózek widłowy

Oto Twoje korzyści!
‣ Atrakcyjne wynagrodzenie
‣ Niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony
‣ Opłacone zakwaterowanie
‣ Możliwość rozwoju

Czy to jest Twój profil?
‣ Doświadczenie na produkcji (mile widziane w branży motoryzacyjnej lub tapicerce samochodowej)
‣ J. niemiecki na poziomie
komunikatywnym (min. A2)
‣ Niezawodność
‣ Gotowość do pracy w trybie
zmianowym

Jesteś zainteresowana/ny? Prześlij proszę dokumenty. W razie
dalszych pytań prosimy o kontakt z Panią Małgorzatą Polasik pod nr telefonu 00493752714514 lub Email mpolasik@jobco.de

ID ogłoszenia: 39959df3d7feec52

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Jobco.de
  • Zarejestrowany od: 15 sierpnia 2017

Inne przedmioty dodane przez Jobco.de

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Jobco.de »