€ od 8,20 euro brutto/h

Od zaraz praca Niemcy na produkcji zderzaków samochodowych okolice Kassel

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kassel
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 19 października 2015 00:53

Fabryka części samochodowych z Kassel zatrudni od zaraz Polaków na produkcję zderzaków przy linii produkcyjnej. Ogłoszenie pracy w Niemczech przy montażu komponentów.

Stanowisko: Pracownik na produkcji zderzaków samochodowych

Miejsce zatrudnienia: Kassel, Niemcy

Wynagrodzenie: od 8,20 euro brutto/h do stawki w wysokości 12,30 euro brutto na godzinę pracy po 9 miesiącach

Obowiązki:

  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za wykonywanie prac na linii produkcyjnej związanych z wytłaczaniem zderzaków samochodowych
  • inne prace związane z montażem części
  • konieczne będzie kontrolowanie jakości produktów i procesów produkcyjnych
  • do zadań może zostać zlecone również pakowanie gotowych produktów

Oczekiwania:

  • zdolność manualna, duża zręczność
  • mile widziane doświadczenie
  • odpowiedzialność
  • dobra znajomość języka niemieckiego – przynajmniej poziom A2
  • wysoka sprawność fizyczna
  • brak problemów ze zdrowiem
  • doświadczenie w pracy na produkcji – mile widziane w branży metalowej
  • atutem będzie możliwość zabrania swojego samochodu do pracy w Niemczech

Oferujemy:

  • możliwość otrzymania bardzo dobrej stawki godzinowej
  • pracę długoterminową
  • zatrudnienie w systemie 3 zmianowym
  • legalne warunki zatrudnienia na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • zapewnione zamieszkanie w dobrej cenie, pracownikowi będzie pobierane miesięcznie z wypłaty ok 90 euro miesięcznie

Aplikacja:
Zgłoszenie należy przesłać mailowo na adres:

  • produkcja@gpjc.eu

Osoby zainteresowane mogą również kontaktować się telefonicznie, pod numerem: 42 207 09 70 / 71

ID ogłoszenia: 130562130f1e0d25