€ 11 euro brutto/h + mieszkanie

Od zaraz praca Niemcy pakowanie perfum bez znajomości języka 2017 Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 26 czerwca 2017 02:14

Propozycja zatrudnienia w Hamburgu przy pakowaniu perfum dla osób bez znajomości języka. Ogłoszenie aktualnej pracy w Niemczech 2017 do podjęcia od zaraz. Obecnie wolne są jeszcze 2 stanowiska, dlatego prosimy o pilne przesyłanie aplikacji.

Stanowisko: Pakowacz perfum
Lokalizacja: Hamburg, Niemcy
Pensja: 11 euro brutto na godzinę pracy
Start: od zaraz
Liczba miejsc do obsadzenia: 2

Zakres obowiązków:

  • praca manualna – pakowanie i przepakowywanie perfum w firmie zajmującej się dystrybucją kosmetyków na rynek europejski
  • pracownik będzie również montował zabezpieczenia antykradzieżowe i foliował opakowania

Oczekiwania:

  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • dużą zaletą będzie znajomość języka niemieckiego
  • zdolności manualne
  • pełna samodzielność
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności, wydane nie wcześniej niż na 30 dni przed wyjazdem

Zapewniamy:

  • pracę tymczasową do końca roku 2017
  • rzetelne wprowadzenie w obowiązki
  • darmowe zamieszkanie zorganizowane na miejscu przez pracodawcę w dobrych warunkach
  • stałą opiekę polskiego rezydenta
  • ubezpieczenie
  • dostęp do świadczeń socjalnych
  • możliwość kupowania tanich zestawów obiadowych na stołówce pracowniczej

Aplikacja:
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wysyłania aplikacji za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Wiadomość e-mail z załączeniem CV oraz LM z podaniem aktualnych danych kontaktowych oraz zapisem o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres:
zuver-cv@consultant.com z dopiskiem: „pakowanieperfum/07/2017″

Zuver GmbH – Vermittlungsagentur
Müller-Breslau-Straße 11
45130 Essen

ID ogłoszenia: 595595000fd8c41c

5 Odpowiedzi na “Od zaraz praca Niemcy pakowanie perfum bez znajomości języka 2017 Hamburg”

  1. Dzień dobry , interesuje mnie praca na okres 6 tygodni do pakowania perfum . Jeśli nie ma teraz oferty , bardzo proszę o propozycje w czasie , w którym oferta będzie aktualna .
    Dziękuje bardzo .

  2. Witam para zainteresowana pracą prosimy o
    kontakt tel:0174 3922047

  3. nicole1412 na 3 lipca 2017 @ 17:35

    Witam, wraz z partnerem jesteśmy gotowi zacząć od zaraz, studenci z ważnymi badaniami sanepidarno-epidemiologicznymi oraz zaświadczeniu o niekaralności. Nr kontaktowy: 785560880

  4. Witam jestem zainteresowany pracą od zaraz , kontakt do mnie 576094139

  5. jadzia1234 na 12 lipca 2017 @ 16:24

    Witam jestem zainteresowana ofertą 697475614